Ana Sayfa / Genel / Globber Scooter Hem Kullanışlı Hem Güvenli

Globber Scooter Hem Kullanışlı Hem Güvenli


Soğuk havalarda evde oturmaktan ve ev içerisinde oynamaktan sıkılan çocuklar, yaz aylarının gelmesi ile doğada vakit geçirmenin keyfine doyamıyor. Çocukların özgürce parklarda koştururken ve oyun oynarken ne kadar eğlendiklerini bilirsiniz. Açık havanın ve yemyeşil doğanın verdiği enerjiyle birlikte farklı bir coşku yaşarlar. Biz büyükler bile güzel havalarda çok daha enerjik hissederken, çocukların bu ruh halinde olmasından daha doğal ne olabilir ki?
Yaşadığımız yaz aylarında küçük çocuklarınızın bahçelerde, parklarda, sahil kenarında çok daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak istiyorsanız, size harika bir ürün önerelim; Globber Scooter. Ona hediye edeceğiniz bu ilgi çekici ve keyifli oyuncak ile çocuğunuz hem egzersiz yapabilecek hem de çok daha keyifli vakit geçirebilecek.
Bir Globber Scooter almak istiyorsanız, illa ki mağazaları gezmeniz gerekmiyor. Aranılan ürünlere ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu olan online alışveriş sayesinde, oturduğunuz yerden çocuğunuzla birlikte alacağınız modele ve renge karar verebilirsiniz. Güvenilirliği ve sunduğu kaliteli ürünler ile oldukça tercih edilen bir e-ticaret sitesi olan www.isabelabbey.com web sitesini ziyaret ettiğinizde, oyuncak kategorisine girerek Globber Scooter modelleri ile birlikte fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini aynı anda görüntüleyebilirsiniz. İlgili bölümde karşınıza gelen ürün görsellerine tıklayarak ürünlerin detaylarını hızlıca ulaşabiliyorsunuz.
Çocuğunuzun yaş grubuna bağlı kalarak inceleyebileyeceğiniz scooterların iki farklı ürün seçeneği bulunuyor. Globber Scooter / My Free Up modeli bu modellerden biri olup 3 yaş grubu için uygun ve 50 kg yük taşıyabiliyor. Diğer bir model ise, Globber Scooter / My Free Seat 5 In 1 modeli. 1-6 yaş grubu için uygun olan bu ürün 20 kg oturaklı yük, 50 kg ayakta yük taşıma özelliğine sahip. Gidon kulpları, dayanıklı, çift enjeksiyon malzemeden yapılmış olmakla birlikte bu scooterlarda direksiyon kilit sistemi bulunmakta. Her iki modelin sunduğu farklı renk seçenekleri arasından çocuğunuzun hoşuna giden renge birlikte karar verebilirsiniz.
Çocuğunuza sürpriz yapmak istiyorsanız, binmekten keyif alacağı bir scooter alabilmek için siz de www.isabelabbey.com web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Globber Scooter modelleri yanı sıra giyimden beslenmeye, dekordan, el işi ve sanat ürünlerine kadar çocuklarınız için her şeyi bulabileceğiniz Isabel Abbey’de alışveriş yapmak oldukça keyiflidir. 2008 yılından beri Türk anneleriyle, Hollywood annelerinin en gözde bebek ve çocuk markalarını buluşturan web sitesinde yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmıyor.

Check Also

Üzümlü Anne keki

Üzümlü Anne keki Bu tarif bebekler için değil. Şeker var içinde. Altuğ gibi 8 yaşında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir