Sağlıklı Nesiller için sadece Anne sütü..EMZİRME REHBERİ EĞİTİMİ

Merhabalar Arkadaşlar,

Bugün başlayıp, yarın da devam edecek olan bir eğitimden sizlere bahsetmek istedim. İ:Ü:Florence Nightingale Hemşirelik Yüksek Okulu Kadın Hastalıkları ve Doğum ana bili Dalından Prof. Dr. Nezihe Kızılkaya Bejı Hanım’ın başkanlığında Emzirme Rehberliği eğitimi verilecek. Bu eğitimi alanlar Emzirme Reformu hareketini başlatan ve bu reform hareketine destek veren anneler.. Ben de bu emziren anneler grubuna dahil olduğumdan dolayı çok gurur duyuyorum. Annelerimiz Elif Doğan’ın yani blog camiiasından herkesin çok iyi tanıdığı blogcuannenin başkanlığında bu eğitime katılıyorlar. O kadar azimli ve istekli anneler ki eğitime katılanlar..Onları emzirenanneler google grubundan takip ediyorum..Onlarla orada olmak gerçekten çok isterdim. Mezun olduğum okulumda , sınıf arkadaşlarım ve hocalarımın yanı sıra sanal ortamda çoğu kez yazıştığım annneler..
Gerçekten çok ilginç olacaktı. Bu organizasyonda aracı olarak bir küçük katkı da bulundum.İnşallah işten bir ara fırsat bulup, bugün ve ya yarın onlarla tanışmak , hocalarıma ve arkadaşlarıma da bize destek verdikleri için teşekkür etmek için gidebilirim..
Bu emzirme rehberliği eğitimi sonrasında katılan annelerimiz emzirmeye yeni başlamış veya emziren annelerimize rehber olacaklar. Bunu bir de ücretsiz yapacaklar. Bu geröçketen çok yarraı olacak. Bu eğitime katılan annelerimiz emzirenanneler grubunda bulunmalarının yanı sıra çoğunun bloğu var. olabildiğince anneye ulaşabilecek olmaları da çok önemli..
Ben her iki tarafında bu eğitim için ne kadara heyecanlı olduğunu biliyorum. Bu da çok iyi bir kaynaşma ve çok yararlı bir eğitim olacağının bir işareti..
Evet, emziren ve emzirecek olan anneler bu sıralar blogları (blogcuanne mesela.)iyi takip edin!!.Artık Emzirme Rehberleri var.. İhtiyacınız olduğunda onlarla iletişime gecebilirsiniz.!!!!

Aşağıdaki bugün ve yarın ki eğitim programı:

Check Also

Anne sütünü ne zaman sağmalıyız?

  Anne sütünü ne zaman sağmalıyız? Bebeğiniz doğar doğmaz ilk saat içinde EMZİRME denemelerine başlamak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.