Ana Sayfa / Genel / UNNADO.COM’DAN YUMUŞACIK PELUŞLAR!

UNNADO.COM’DAN YUMUŞACIK PELUŞLAR!

Unnadó.com’da bebeğinizi sıcacık ve yumuşacık hissedeceği NICI markalı peluş oyuncaklar çok avantajlı fiyatlarla…
Türkiye’nin anne bebek ve çocuklara yönelik ilk alışveriş kulübü unnado.com’da bebeğiniz için kendini güvende hissedeceği ve eğleneceği NICI markalı yumuşacık peluş oyuncakları çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

unnado.com’a üyelik ücretsiz olup, sadece davet ile üye olunabilinir. Üyeler düzenlenen kampanyalardan günlük olarak haberdar edilerek fırsat ürünlerinden yararlanabilirler.
Üye olmayan anneler www.unnado.com/davet/unnado adresine bilgilerini bırakarak hemen üye olabilirler.

unnadó, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir alışveriş kulübüdür.
unnadó, kaliteli ürünleri ve kaliteli markaları en uygun fiyatlarla üyelerine en iyi hizmet kalitesiyle sağlamayı, üyelerine özel olmanın farkını yaşatmayı hedeflemektedir. unnadó üyeleri, seçkin markalı anne, bebek ve çocuk ürünlerine %70’e varan indirimlerle sahip olma şansı bulurlar. Bunun yanı sıra, arkadaşlarını unnadó’ya davet etmeleri ve arkadaşlarının üye olup alışveriş yapmaları durumunda 10TL’lik indirim çeki kazanırlar.

http://www.unnado.com/

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir