Ana Sayfa / Genel / Okulların en lezzetlisi tatilde MSA’ da açılıyor!

Okulların en lezzetlisi tatilde MSA’ da açılıyor!

Geleceğin şeflerini yarıyıl tatilinde bambaşka bir okul bekliyor. Mutfak Sanatları Akademisi’nin, “Tatilin Okulu” programı 30 Ocak 2012’de başlıyor.
Dönem boyunca kalem tutan, yazı yazıp, matematik yapan, minik eller, MSA’daki Tatilin Okulu’nda bıçak tutmayı öğreniyor, mutfağı keşfediyor, yemek yapmanın büyülü dünyası ile tanışıyor. Tatilin Okulu’nda küçük gurmeler, önce mutfak terminolojisi, hijyen, güvenlik, sofra adabı ile tanışıyor, en sevdikleri yemekleri elleriyle hazırlıyor, küçük yaşta mutfağı tanımayı, sevmeyi ve kendine yetmeyi öğreniyorlar.
Tatilin Okulu ebeveynler ile birlikte katılım alan 5-9 yaş ve miniklerin tek başına katılım sağladığı 10-14 yaş aralığındaki çocuklar için iki farklı programdan oluşuyor.

Tatilin Okulu’nda küçük gurmeler; dünya mutfaklarından çeşitli yemekler pişirme fırsatı bulurken; mutfakta güvenlik, hijyen, mutfak ekipmanları, ülkelerin yeme alışkanlıkları, masa düzeni, tabak sunumu ve sofra adabı gibi pek çok bilgiyi lezzetli ve keyifli bir ortamda öğreniyorlar.

Programlarla ilgili ayrıntılı bilgiler http://www.msa.com.tr/ ; http://www.facebook.com//mutfaksanatlariakademisi adresinden veya 0212 290 35 50 / 444 9 MSA numaralı telefondan temin edilebilir

Check Also

Doğum sonrası korse kullanmalı mıyız?

Doğum sonrasında korse kullanmalı mıyız? Hamile kaldıktan sonra en çok merak ettiğimiz konulardan bir tanesi …

4 Yorumlar

  1. neyseki bizimkiler yas sınırından kacırıyolar,yoksa dağıtırlardı:))

  2. Ne kadar tatlı olur o minik ellerin,güzel yüreklerin yemekleri 🙂
    İstanbul’da olup bu okula oğlumla gidebilmeyi ne çok isterdim,belki birgün Antalyada da olur kimbilir:)
    Mutlu akşamlar diliyorum..

  3. ÇOkoprens gerçekten öyle. Altuğ orada olsa yapacaklarını tahmin edebilirsin. Karıştırma favorimiz, ortalığı sanırım birbirine katar.))

  4. Zel; Oğlum büyüdüğünde böyle bir kursa katılmak bizde isteriz. Eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir