Ana Sayfa / Genel / FİKİRDENK.COM

FİKİRDENK.COM

Sevgili arkadaşlarım Sena Ve İrem çok güzel bir site hazırladılar. Gerçekten çok yorulmuşlar ama çok da güzel olmuş.

Anne adayı olduğumuz an itibariyle bebeğimize ne alacağınız, bu gerekli mi?, bu nasıl bir ürün acaba ? gibi bir sürü soru gelir aklımıza.. Etrafımızdan soruşturmaya başlarız. Elimize bir sürü listeler gelir. Bu sefer bu kadar bilgi kalabalığı kafamızı karıştırır.
Fikirdenk.com bu soruların hepsinin ve daha fazlasının cevaplarının toplandığı bir site. Size ne gerekli, bunu kullananlar ne demiş?   Bunların hepsi bir arada.
Bunun dışında doğum fotoğrafı mı lazım, yoksa doğuma hazırlanmak için bir kursa mı gitmek istiyorsunuz? Bebeğinize parti yapmak istiyorsunuz?Bunlar hakkında önerilen merkez ve kişileri de burada bulabilirsiniz.
Ayrıca çok güzel hazırlanmış listeler var.Benim verdiğim Bebeimgeliyor Doğuma hazırlık kurslarında anne ve baba adaylarının en çok sorduğu sorular içindeydi, bu listeler. Ben de artık anne ve baba adaylarına önereceğim bir site oldu ;Fikirdenk.com..

Sizede yeni anne -baba olacaksanız, ya ada bebeğiniz-çocuğunuz var,birşey almadan önce Fikirdenk.com bakabilirsiniz.

Check Also

Lohusalık Farkındalık Haftası

Lohusalık Farkındalık haftası 13-19 Mayıs tarihlerinde kutlanarak, farkındalık yaratıldı. Lohusalık; Doğumdan sonraki ilk 40 günlük …

One comment

  1. Eski annelerdenim ama yiede faydalanalım bilgilerden:))
    uğrayayım hemen Teşekkürler arkadaşım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir