Ana Sayfa / Genel / Şehrin en renkli çalışma adresi Urban Station seminerleri, 10 Ekim Çarşamba, ‘Kundak Baby Sleep Solutions’ ile başlıyor

Şehrin en renkli çalışma adresi Urban Station seminerleri, 10 Ekim Çarşamba, ‘Kundak Baby Sleep Solutions’ ile başlıyor

Mobil çalışanlar için tasarlanan Türkiye’nin ilk ofis-cafe zinciri Urban Station Ekim ayından itibaren farklı seminerlere de ev sahipliği yapacak. Urban Station Seminerlerinin ilki ise anne ve anne adaylarına yönelik.  

      
  
10 Ekim Çarşamba saat 12:00-14:00 arasında Urban Station Maslak’ta gerçekleşecek olan seminerde 0-4 yaş arası çocukların uyku sorunları konuşulacak.
 0-4 yaş arası bebek ve çocukların uyku sorunlarını çözme konusunda ailelere danışmanlık hizmeti veren Kundak’ın kurucusu  Pınar Sibirsky’nin vereceği seminer, bebeklerin veya küçük çocukların doğru uyku alışkanlıkları edinmesi konusunda anneleri bilgilendirecek.
 10 Ekim Çarşamba saat 12:00-14:00 arasında Maslak Veko Giz Plaza’nın altında yer alan Urban Station’ın Seminer Salonunda bu buluşmayı kaçırmayın.

 40 kişiyle sınırlı ücretsiz katılım için: info-tr@enjoyurbanstation.com’a mail atabilirsiniz.

Urban Station Adres: Ayazaga Mahallesi Dereboyu cad Meydan sk. No:20 Veko Giz Plaza No 85 Maslak

Check Also

Lohusalık Farkındalık Haftası

Lohusalık Farkındalık haftası 13-19 Mayıs tarihlerinde kutlanarak, farkındalık yaratıldı. Lohusalık; Doğumdan sonraki ilk 40 günlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir