“Deneyimli Anneler Konuşuyor” İzmir toplantılarına davetlisiniz…

Deneyimli anneler İzmir görsel.jpg

Yeniden buluşmaya, sarılmaya, kucaklaşmaya, deneyimlerimizi paylaşmaya bekliyoruz. Hayat anneysen ve annelerle deneyimlerini paylaşıyorsan güzel çünkü…

Deneyimli Anneler buluşuyor, tecrübelerini ve yaşadıklarını paylaşıyor!

Türkiye’nin en çok okunan anne, çocuk yazarları Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar Reyhan Özyiğit elele tutuştular, yeni anneleri bilinçlendirmek için Türkiye’yi gezmeye devam ediyorlar.

İstanbul ve Ankara buluşmaları yoğun ilgiyle gerçekleşen il gezilerinin üçüncüsü yoğun talep üzerine bu hafta sonu İzmir’de iki ayrı yerde gerçekleşecek.

Hayatta en önemli şeyin “paylaşmak” olduğuna ve gerçekte yaşanan tecrübelerin annelerin hayatını kolaylaştıran en önemli değer olduğuna inanan HT Hayat Yazarları ülkemizin farklı illerinde düzenlenen “Deneyimli Anneler Konuşuyor” buluşmalarında anne ve babalara bebek bakımından, banyoya, uykudan, beslenmeye, eğitimden, spora kadar bir çok konuda deneyimlerini aktarıyorlar, soruları cevaplıyor ve anneleri şaşırtmaya devam ediyorlar.

23 Kasım 2012 Cuma günü

Bornova Belediyesi

Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi

Prof. Dr. Abdullah Kızılırmak Çok Amaçlı Salonu

Saat 13:00

24 Kasım  2012 Cumartesi

Optimum Outlet Gaziemir

Saat 15.00

Hayat anneysen ve annelerle deneyimlerini paylaşıyorsan güzel çünkü


Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.