Ana Sayfa / Genel / LİDYANA’DAN HEDİYEM VAR!!!!!!

LİDYANA’DAN HEDİYEM VAR!!!!!!

Lidyana

Lidyana gerçekten çok severek takip ettiğim ve alışveriş yaptığım her türlü takı ve aksesuara ulaşabileceğiniz bir site. Herhalde duymayan, sitesine bakmayan kalmamıştır.
Kataloğunda yüzük, küpe, kolye, bilezik, bileklik, çanta, kemer gibi takı ve aksesuar ürünleri bulunan Lidyana’nın güvenli alışveriş ortamında tüm ürünlere göz atabilir, dilediğiniz ürünleri hızlı gönderim ve iade imkânıyla satın alabilirsiniz. Ben birkaç arkadaşımın tasarımlarını da zaman zaman buradan ulaşabildim. Sizden evden çıkmadan, ünlü tasarımcıların muhteşem takılarına buradan ulaşabilirsiniz. 
ARİŞ PIRLANTA Kolye Gümüş Anne Çocuk Kolye  ARİŞ PIRLANTA Kolye Kalpli Canım Annem Kolye   ARİŞ PIRLANTA Kolye Pırlantalı Gümüş Melek Kolye
Yukarıda anne olacak olan veya annelerin çok severek kullanacağı birkaç örnek görebilirsiniz. Yeni anne olmuş ya da olacak bir anne için çok güzel bir hediye olur, değil mi?
Anne adayı veya anne değilseniz de bayılabileceğiniz birçok takı ve aksesuara buradan ulaşmanız mümkün.
Lidyana benim bloğumu takip edenlere bir süprizi var. Eğer siz benim bloğumu  ve Lidyana’nın google plus sayfasını takibe alır, bu yazının altına yorum bırakırsanız Lidyanasitesinde kullanabileceğiniz %20 indirim koduna sahip olacaksınız. Süper değil mi?
Bloğuma ve siz takipçilerine tanımlanmış olan kupon kodu: bebeimgeliyor20, 1 Aralık’a kadar ürün aldığınızda kupon kodu soran yere bu kodu yazarsanız, alışverişinizin toplam değeri üzerinden %20 indirim kazanabileceksiniz.

Check Also

Bebeklerin uyku düzeni

Bebeğin uyku ihtiyaçları nelerdir?     Bebeklerde uyku ihtiyacı yaşlarına bağlı olarak değişmektedir. Yenidoğanlar çoğu …

One comment

  1. takıp ettim yorum bıraktım… yaşasın:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir