Ana Sayfa / Genel / Uzay Yolculuğuna Hazır Mısınız? “NASA: A HUMAN ADVENTURE” NASA UZAY SERGİSİ ZİYARETÇİLERİNİ BİR UZAY MACERASIYLA BULUŞTURUYOR.

Uzay Yolculuğuna Hazır Mısınız? “NASA: A HUMAN ADVENTURE” NASA UZAY SERGİSİ ZİYARETÇİLERİNİ BİR UZAY MACERASIYLA BULUŞTURUYOR.

ABD dışında yapılan en kapsamlı sergi olma özelliğini taşıyan “NASA: A HUMAN ADVENTURE” sergisi ziyaretçilerini 100 yıla dayanan bir uzay macerası sunuyor. Marmara Forum Expo Center’daki dev sergi küçük büyük herkesin büyük ilgisini çekiyor. Özellikle eğitimcilerin çok önem verdiği sergi hergün yüzlerce öğrenci tarafından ziyaret ediliyor. Uzay ve bilimsel araştırmalara yönelik merakı tetikleyen sergi 22 Aralık’a kadar devam edecek.

Bu hafta sonu Altuğ ve babası bu sergiyi blogger olarak izlediler. Davet için çok çok teşekkür ederiz.
Mercury.jpg
fotoğraf.JPG
fotoğraf.JPG
fotoğraf.JPG
Altuğ 34 aylık olmasına rağmen bu sergiden çok etkilenmiş. benimle buluştuklarında heyecanlı heyecanlı anlattı. Babasının çektiği fotoğraflara baktık. Çocuğum küçük demeden gitmekte fayda var.
Gitmek isterseniz burası Marmara Forum AVM içinde…

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir