7 aylık hamile Tümay Özokur, hamileliği boyunca bu süreçle ilgili tüm detayları Annenin Günlüğü’nde paylaşıyor! Anneler ve anne adayları Türkmax ekranlarında buluşuyor

 Ekranların yeni soluğu Annenin Günlüğü, hamilelik ve doğum hakkındaki her konuda anneleri ve anne adaylarını bilgilendiriyor. Ünlü konuklar ve alanında uzman doktorlarla gerçekleştirilen röportajlarla renklenen program, Tümay Özokur’un sunumuyla her Cumartesi saat 11:00’da Türkmax ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.
Digiturk platformunda Kasım ayından bu yana yayınlanan, 7 aylık hamile Tümay Özokur’un hazırlayıp sunduğu Annenin Günlüğü programı, anne ve anne adaylarına ışık tutmaya devam ediyor. Öncesi ve sonrasıyla tüm hamilelik süreci hakkında uzman doktorlar eşliğinde izleyicilerine bilgi aktarımı sağlayan programda, Tümay Özokur’un ünlü isimlerle gerçekleştirdiği keyifli sohbetler de yer alıyor. Özokur bu zamana kadar Ceren Erginsoy, Tolga Karel, Ceren & Emir Benderlioğlu, Veysel Diker gibi isimlerle ebeveynliğe dair keyifli söyleşiler gerçekleştirdi.
Annenin Günlüğü’nde hamilelikte en rahat kıyafetlerden, genel bakımın nasıl sağlanacağına, nasıl beslenileceğinden, hamilelik sporuna kadar tüm detayların paylaşılmasının yanı sıra doğum fotoğrafçılığı ve yeni doğan bebeklere alınacak hediye alternatifleri gibi ayrıntılı konular hakkında da izleyiciye fikir veriliyor. Hamilelik ve sonrası ile ilgili her soruya cevap veren program Cumartesi günleri saat 11:00’da Türkmax izleyicisinin karşısına çıkıyor.
İkinci kez anneliğe adım atacak olmanın heyecanını yaşayan Özokur, oğlu Dora’yla birlikte bu heyecanını adım adım izleyiciyle paylaşıyor. Annenin Günlüğü’nde hamileliğinin tüm aşamalarını ve bir bebeğin gelişim sürecini anlatan Özokur, daha önce oğlu Dora’ya hamileyken “Anne Oluyorum” isimli bir kitap yazmış ve doğum sonrasında kendisinin hazırlayıp sunduğu çeşitli programlarla çocukların gelişimine katkıda bulunacak bilgileri ailelerle paylaşmıştı.

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.