Ana Sayfa / Genel / Huggies 2013’ün en tatlı miniklerini arıyor… huggies

Huggies 2013’ün en tatlı miniklerini arıyor… huggies

Yeni yıla miniğinizin tatlı fotoğrafıyla girmek hem de güzel bir yılbaşı hatırası paylaşmak isteyen anne babalara güzel bir haberimiz var. Annelerin en büyük yardımcısı Huggies, facebook sayfasında bir yarışma başlattı. Yeni yıla özel Huggies beziyle poz veren bebeğinizin fotoğrafıyla katılacağınız fotoğraf yarışması, bebeğinize 1 yıllık Huggies bebek bezi kazandırıyor.

Huggies Facebook yarışmasına başvurmak oldukça kolay! Tatlı miniğinize yeni yıla özel Huggies bebek bezi giydirip, fotoğrafını Huggies’in facebook uygulamasına yüklemeniz yeterli.

Yarışma için dileyen herkes siteye girerek, hem yarışma hakkında bilgi alabiliyor, hem resim yükleyerek yarışmaya katılabiliyor hem de oylama yapabiliyor.

Katılmak için 31 Aralık tarihine kadar http://www.facebook.com/HuggiesTurkiye adresine tıklayıp miniğinizin yeni yıl fotoğrafını yükleyebilirsiniz. 

Kız ve erkek bebeklere özel 2 farklı boyda hazırlanan yeni yıla özel bezler tüm Huggies bebek bezleri gibi üçlü cilt koruma ile bebeğinizi kuru tutuyor, vücuda oturan kesimi ve esnek bantları ile hareket özgürlüğü sağlıyor ve sızdırmıyor.

Huggies’in yeni yıl temalı bezleri sadece Migros marketlerde satışa sunuluyor.

Check Also

Aç karnına Zeytinyağı İçmenin faydaları

Zeytinyağı, hayatımızda olan çok değerli sıvılardan biri. Yemeklerimize koymanın dışında cilde sürülerek fayda sağlanması da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir