Ana Sayfa / Genel / Çocuğunuzun hayallerini gerçeğe dönüştüren sihirli partilere hazır mısınız? Bunun için Karamel, bloğumu takip edenlere %15 indirim yapıyor:))

Çocuğunuzun hayallerini gerçeğe dönüştüren sihirli partilere hazır mısınız? Bunun için Karamel, bloğumu takip edenlere %15 indirim yapıyor:))Çocuklarınızın hayallerindeki rengârenk dünyayı gerçeğe dönüştürmek üzere Karamel yaratıldı.

 Doğum günü partileri, diş buğdayları, baby shower’lar ve aklınıza gelen her özel günü, Karamel size ve çocuğunuza özel olarak tasarlayıp gerçekleştiriyor.

Rengârenk balonlar, kişiye özel hazırlanmış servis setleri,süsler, rozetler, gelenlere hediye torbaları, anı köşesi, özel tasarlamış birbirinden lezzetli kurabiye, pastaların, çikolata ve şekerlemelerin olduğu şeker büfeleri, minik atıştırmalıklar ve hayal ettiğiniz daha ne varsa Karamel sizin için butik olarak hazırlıyor.

Daha fazlasını isterseniz gelişim oyunları, yüz boyama, jonglör gösterileri, sihirbaz ve palyaço performansları gibi çeşitli aktiviteleri partinize eklenebilir.

Sizde böyle bir parti düzenlemek isterseniz KARAMEL’İNsizlere bir süprizi var. Sizlere %15 indidirm yapacak. Tek yapmanız bloğumu takibe alıp, bu yazının altına yorum bırakmak:))

KARAMEL
Adress: Cihangir/İSTANBUL
Telefon:  0212 293 25 50
0530 568 53 54

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

2 Yorumlar

  1. Fotoğraflar çok renkli görünüyor, bir an önce Temmuz gelse diye heyecanlandım: ) İndirimlerin süresi var mı peki.

  2. Mürvet Hali,di; gerçekten çok güzel çalışmalar yapıyorlar. bebeimgeliyor bloğu aracılığıyla size ulaştım derseniz Caramel’deki arkadaşlar size yardımcı olurlar:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir