CHİCCO’NUN DESTEKLEDİĞİ BEBEİMGELİYOR DOĞUMA VE BEBEĞE HAZIRLIK KURSUMUZ BAŞLADI!!

Geçtiğimiz pazar günü 7 çiftin katılımıyla Doğuma Ve bebeğe hazırlık eğitimimiz başladı. Atölye Marga’da olan bu eğitimin ilk haftasında Doğum konusunu konuştuk.

 Heyecanlı anne ve babalarımızla çok eğlenceli bir eğitim oldu. Doğum konusunu anlatırken Atölye Marga’nın da sahibesi ve Hamile yoga eğitimcisi Sevgili Çiğdem destek oldu. Birlikte özellikle normal doğumu tercih eden çiftlerimize destek olmaya çalıştık. Doğum planının ne olduğu ve neler yapmalarını konuştuk.

Doğuma ve bebeğe hazırlık eğitimlerinde anne ve baba adayları heyecanla bebeklerine nasıl kavuşacaklarını ve hangi aşmalardan geçeceklerini merak ederler. Ben ve Çiğdem de bu meraklarını gidermeye çalıştık..

Önümüzdeki hafta ise Emzirme ve Bebek bakımı için buluşacağız. Kendi oğlum içinde güvenerek kullandığım Chicco’nun ürünleriyle anne ve babaların yardımcı olacak bilgiler vermeye çalışacağım.

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.