Ana Sayfa / Genel / Faber-Castell, “Creative Kids” uygulaması sayesinde boya kalemleri ile yapılan resimler Ipad’de canlanıyor!

Faber-Castell, “Creative Kids” uygulaması sayesinde boya kalemleri ile yapılan resimler Ipad’de canlanıyor!

 
Ürünleriyle hayata renk katan Faber-Castell, şimdi Ipad uygulamasıyla da çocukların hayal güçlerini geliştirmelerini sağlıyor. 
 
 
 
“Hayal Gücünün Ürünleri”ni çocuklarla buluşturan Faber-Castell’in “Creative Kids” Ipad uygulaması,  birbirinden sevimli hayvanlara, renkli ve eğlenceli resimlere  hayat veriyor. “Creative Kids” dört yaş üzerindeki çocuklara boya kalemleri, kağıt ve Ipad kullanarak kendi animasyon ve hareketli görüntülerini yaratmanın keyfini sunuyor. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, şekillerin nasıl hareket ettirileceğini,  kağıt ve renkli kalemlerle animasyonların nasıl yaratılacağını adım adım anlatılırken, aynı zamanda çocukların ince  motor becerilerini, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmiş oluyor.
Merakla ve fikirlerle dolu olan çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmek için faydalı ve yaşlarına uygun ürünler yaratan Faber-Castell, “Creative Kids” uygulaması sayesinde çocuklara adım adım resim yapmayı da öğretiyor.

“Creative Kids” uygulaması, Apple app storelardan IPad için ücretsiz olarak indirilebilir.

 

Check Also

Yenidoğan Bebeklerde Uyku için İpuçları

Yenidoğan Bebeklerde Uyku İçin İpuçları Bebeğiniz doğana kadar uykuyla ilgili bir fikriniz yoksa, bebeğiniz doğunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir