BİR ÖNERİ:Theraline Kiraz Çekirdekli Yastık (Termofor

KİRAZ ÇEKİRDEKLİ YASTIK
Benim bir arkadaşımın yaramaz oğluşu Can kolilk bir bebekti.Doğumundansonra 3 ay annesi Nilüfer bayağı zorlandı. Ozaman onun kullandığı benim çok hoşuma giden bir üründen bahsetmek istiyorumTheraline Kiraz Çekirdekli Yastık Detay Bilgisi
T0105 Theraline Kiraz Çekirdekli Yastık (Termofor)
Bebeklerin gaz sancılarını almak için su torbasına nazaran çok daha güvenli ve kullanışlıdır.
Mikrodalgada veya fırında kolayca ısıtılabilir ve sıcaklığını uzun süre muhafaza eder.
Buzlukta soğutularak, soğuk kompres olarak kullanılabilir.
Dolgusu sayesinde konulduğu bölgenin şeklini alır, sarar.
İsviçre’de de uzun yıllardır sıcak-soğuk kompres amaçlı kullanılan, Almanya menşeli kiraz çekirdeği dolgulu yastık.
Doğal, pratik ve şekil alabilen kiraz çekirdeklerinden yapılmış orjinal bir yastık.
Sıcak-soğuk kompres ya da masaj yastığı olarak kullanabilirsiniz.Örneğin bebeklerde gaz sancısına karşı sıcak masaj olarak kullanılabilir.
20-30 dakikaya kadar sıcaklığını muhafaza edebilme özelliğine sahiptir. Yavaşça ve kullanana rahatsızlık vermeden soğur.
ISITMA: Fırında maksimum 150 derecede veya mikrodalgada gücünden ve yastığın ebatından bağımsız olarak 1-3 dakikada ısıtılabilir. Öncelikle kısa süreli ısıtma önerilir.
Buzlukta 60 dakika bekletilerek soğutulur.
Bebeklerin karın sancılarını almada, yataklarını ısıtmada, hamilelerin bel ağrısı ve doğum sancılarında bel bölgesine masaj yapmada kullanılır.
Yastığı 40 derecede yıkayabilir iyice kuruttuktan sonra tekrar kullanabilirsiniz.
internetten buldum, tanıtım yazısını .okuyan arkadaşlara tavsiye olunur….

Posted by:  on: February 23, 2009
>EVET, SİZ İYİ BİR ANNESİNİZ!
Anne olarak tabii ki, çocuklarımız için hep en iyiyi arzuluyoruz. Ve doğal olarak, bu “en iyi” de “bizim seçtiğimiz en iyi” olmak zorunda! Çaresiz, çocuklarımızı, kendi seçimlerimizle büyütüyoruz, çünkü onların annesi biziz! Buraya kadar, “Eee, ne var bunda?” diye düşünebilirsiniz…Fakat, çocuklarınız için en iyiyi yapmaya çalışırken, hiç düşündünüz mü sevgili anneler, biz de insanız ve hata yapabiliriz. Çünkü insan demek, bir yönüyle yetersiz (eksik) olan demek, değil mi?Çocuğumuzu beslerken, “Hadi bir kaşık daha fazla ye” diye zorlarken de; o eğlensin diye bir çocuk oyunu izlettikten sonra gözyaşları içinde, “Kırlangıç yardım ettiği için mi öldü anne?” diye sorarken de, hep önce onun için, onun iyiliği, mutluluğu, beden ve ruh sağlığı için bir şeyler yapmaya çalışmıyor muyuz? Çalışıyoruz çalışmasına elbet ama, bunu ne kadar başardığımız da hep aklımızda? Her adımımız suçluluk duymak için bir neden? Oysa, bizler anne olmadan önce böyle değildik! Böyle suçluluk duyguları, böyle vicdan ağırlığı içinde kıvranmıyorduk!Öyleyse, yine kıvranmayalım! (Nasıl becereceksek?) Çünkü, bizler, hepimiz iyi birer anneyiz; çünkü bunun için niyet ve emek gösteriyoruz. Hayat ise, bizim ona akmamızı istiyor ve sanırım biraz da akışa teslim olmak, bize de, çocuklarımıza da iyi gelecek… Bugün özenle hazırladığınız yemeği yemiyor mu? Bırakın yemesin! “İstemiyorsa yemesin” diyebildiğiniz zamanın hemen ardından, iştahının hiç bu kadar açık olmadığını, küçük dilinizi yutmuş bir şekilde izleyebilirsiniz… Kendinize güvenin, her koşulda siz iyi bir annesiniz!

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.