Ana Sayfa / Genel / BEBEĞİNİZ DELİKSİZ, SAĞLIKLI UYKUYU HAK EDİYOR…

BEBEĞİNİZ DELİKSİZ, SAĞLIKLI UYKUYU HAK EDİYOR…

 

Bebeğinizin sağlığını gözle görülen tehlikelerden koruyorsunuz. Peki ya görülmeyenden?
Bebeklerimizi gözümüzden dahi sakınıyor, hijyenine ekstra önem gösteriyoruz. Peki gözle görülmeyen tehlikelerden nasıl koruyacağız? Özellikle yataklarda sıklıkla yuva yapan mikroskobik canlılar olan ev akarları, bebeklerde alerjik astım, bronşit,  gözlerde yaşarma, öksürük, hapşurma nöbetleri, saman nezlesi, deri reaksiyonları gibi solunum yolu hastalıklarına yol açıyor. Yüksek ısı ve farklı yıkama yöntemlerinin sonuç vermediği akar temizliği için profesyonel yöntemler uygulanıyor.

Dry İstanbul, ev akarları temizliği için Amerika’dan özel olarak getirdiği UV filtreli makinelerle evlere giderek yataklardaki ev akarlarını derinlemesine temizliyor. Özel UV ışınları sayesinde ev akarlarını temizlerken yumurtalarını da kökten yok ediyor. 6 ayda bir kez uygulanan temizleme işlemi ile bebekler sağlıklı ve derin bir uyku uyuyor.Bebeğinizin derin uykuları için www.dryistanbul.com.tr  web sitesinden ya da 444 1453 numaralı çağrı merkezinden 7/24 arayarak rezervasyon yaptırabılırsınız.

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir