Ana Sayfa / Genel / DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR MUTFAKTAKİ HÜNERLERİNİ OPTİMUM OUTLET İSTANBUL’DA SERGİLEYECEK

DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR MUTFAKTAKİ HÜNERLERİNİ OPTİMUM OUTLET İSTANBUL’DA SERGİLEYECEK
Optimum Outlet İstanbul, Down Sendromlu çocukların sesini duyurmak, onların eğitim ve sağlıklı yaşam hakkına dikkat çekmek amacıyla mutfak atölyesi etkinliği gerçekleştirecek. Optimum Outlet İstanbul’un, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü’nde, Down Sendromu Derneği ile birlikte düzenleyeceği etkinlikte, down sendromlu çocuklar kurabiye ve cup cake yapacaklar. Saat 15.00 – 17.00 arasında yapılacak atölye çalışmalarında kendi özel ve renkli dünyalarını Optimum Outlet İstanbul ziyaretçilerine açacaklar. Down Sendromlu çocukların, yaratıcılıklarını ve özel yeteneklerini sergileme imkanı bulacakları bu etkinliğe katılan herkes, onların gözlerindeki heyecanı görmenin tarifsiz mutluluğunu yaşayacak.
Optimum Outlet İstanbul, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarının yanında, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle de farkındalık yaratmaya devam edecek.

Check Also

Aç karnına Zeytinyağı İçmenin faydaları

Zeytinyağı, hayatımızda olan çok değerli sıvılardan biri. Yemeklerimize koymanın dışında cilde sürülerek fayda sağlanması da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir