Ana Sayfa / Genel / Yenidoğan Bebekler İçin Yeni Johnson’s baby Top – To – Toe Saç ve Vücut Şampuanı

Yenidoğan Bebekler İçin Yeni Johnson’s baby Top – To – Toe Saç ve Vücut Şampuanı

Yenidoğan bebeğinizin cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Çok daha hassas olmasının yanı sıra, yapısal farklılıkları sebebiyle koruyucu özelliği de yetişkin cildi kadar gelişmemiştir.Tüm bu sebeplerle yenidoğan bebek cildinin özenle korunmasıgerekir.

Şampuan yenidoğan bebeğin hem saçına hem cildine temas eder; seçilecek şampuan, bebek cildine özel olmalıdır.  Yeni Johnson’s baby Top To Toe Saç ve Vücut Şampuanı, yenidoğan bebeklerin hassas  cildini ve saçlarını ilk banyosundan itibaren tahriş etmeden nazikçe temizleyecek şekilde formüle edilmiştir.  Gerçek Göz Yakmayan formülü sayesinde gözler için saf su kadar yumuşaktır.  Sabun içermez, bebeğin cildini kurutmaz. Hipoalerjenik* olan Johnson’sbaby Top to Toe saç ve vücut şampuanı bebek cildinin doğal PH  değerine uygundur.  Pediatristler tarafından test edilen Top toToe Saç ve Vücut Şampuanı’nın yenidoğan bebek cildine uygunluğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

*Alerji riskini minimize edecek şekilde formule edilmiştir.

Tavsiye edilen satış fiyatı 13.9 tl /300 ml şampuan

Check Also

Bebeklerin uyku düzeni

Bebeğin uyku ihtiyaçları nelerdir?     Bebeklerde uyku ihtiyacı yaşlarına bağlı olarak değişmektedir. Yenidoğanlar çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir