19 TEMMUZ DA BEBEK MASAJI VE BEBEKLERDE CİLT BAKIMI HAKKINDA TOPLANTIMIZA GELMEK İSTER MİSİNİZ?

SEVGİ DOLU BİR DOKUNUŞ HER ŞEYE DEĞER!
Bebek masajı, bebeğinizle aranızdaki duygusal bağı güçlendirecek ve daha çok yakınlaşmanızı sağlayacak güçlü bir iletişim yoludur. Bebeğinize sabırla, sevgiyle ve şefkatle dokunmanız, onun gelişimine büyük katkıda bulunur. Dokunarak veya konuşarak iletişim doğru kurulduğunda bebeğiniz sevildiğini, istendiğini, değer verildiğini anlar. Masaj, bebeğinizi sakinleştiren ve rahatlatan, bedensel ve ruhsal gelişimini olumlu yönde etkileyen keyifli bir etkinliktir. Bilinçli bir şekilde rahatlamayı öğrenmesi, büyümenin yaratacağı zorluklarla başa çıkmasında bebeğinize yardımcı olacak çok önemli bir avantaj ve bu ilk günlerinde ona verebileceğiniz en değerli hediye olur. Bebeğinizin korunmaya, bakılmaya, sevilmeye ihtiyacı var. Yaşamın ilk dönemlerinde onun anladığı bir tek sevgi dili var: Dokunmak. Onu daha iyi tanımanız ve onunla sevgi dolu bir ilişki kurabilmeniz için bebek masajı harika bir fırsat…
Bu toplantıda ” Bebeğinize nasıl masaj yapacaksanız? ” Bu sorunun cevabını öğrenmenizin yanı sıra Çocuk Dr.Başak Namdar Çelikkan da bizlerle olacak. Bize bebeğimizin cildi hakkında bilgiler verecek.Sizler de doktorumuza istediğinizi sorabileceğiniz inter aktif bir toplantı olacak.
Toplantıya bebeğinizle birlikte gelirken,istersenizeşiniz de size eşlik edebilir.
Katılmak isteyen anneler,yanlarında bir penye battaniye ve birbanyo havlusu getirmeleri yeterli olacaktır.
Eğitim Tarihi: 19 temmuz 2014 saat 15:00-18:00
Eğitim Yeri: Ataşehir Baby Sensory www.babysensory.com.trmekan hakkında bilgi alabilirsiniz.
Eğitim Ücreti: 50 TL
Katılımcı sayısı sınırlı olduğu için bebeimgeliyor@hotmail.commutlaka kayıt yaptırmanız gerekir.

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.