Ana Sayfa / Bebek Bakımı / MUTLU BANYOLARIN MUCİDİ JOHNSON’S ® BABY ŞAMPUAN ÇOCUKLARI KENDİ FİLMLERİNİN YILDIZI YAPIYOR:)))

MUTLU BANYOLARIN MUCİDİ JOHNSON’S ® BABY ŞAMPUAN ÇOCUKLARI KENDİ FİLMLERİNİN YILDIZI YAPIYOR:)))

 

 

dans_edelim_hadi

 

 

 

Yıllardır gerçek göz yakmayan formülü ve mis kokusu ile banyoyu çocuklar için daha cazip ve keyifli hale getiren Johnson’s® baby Şampuan, facebook sayfasındaki  “Dans Edelim Hadi” uygulaması ile anne ve çocukları çok eğlenceli bir uygulama ile tanıştırıyor.

 

Johnson’s® baby Şampuan’ın “Mutlu yüzler, gülen gözler” kampanyası dahilinde tasarlanan “Dans Edelim Hadi” uygulaması ile anneler, çocuklarının animasyon filmlerini yapma şansını yakalıyorlar.   Bu uygulama ile anneler, çocuklar tarafından çok sevilen “Yıkanalım Hadi” şarkısı eşliğinde minik yıldızlarının dans ettikleri videolarını oluşturabilecek ve facebook üzerinden sevdikleri ile paylaşabilecekler. Çocuklarının fotoğraflarını yükleyerek bu keyifli animasyon filmini hazırlamak isteyenler Johnson’s® baby ile Dans Edelim Hadi uygulamasına facebook.com/johnsonsbabyturkiye adresinden ulaşabilecekler.

 

Tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı, alkol ve paraben içermeyen Johnson’s® baby Şampuan, klasik şampuanın yanısıra Johnson’s® baby Kremli Şampuan ve Johnson’s® baby Bedtime Şampuan’dan oluşan çeşitleri ile banyoda çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

 

Check Also

Bebeklerin uyku düzeni

Bebeğin uyku ihtiyaçları nelerdir?     Bebeklerde uyku ihtiyacı yaşlarına bağlı olarak değişmektedir. Yenidoğanlar çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir