25 EKİM YENİDOĞAN BEBEK BAKIMI VE BEBEK ALIŞ VERİŞİ SEMİNERİMİZ :))

5 Anne ve babanın katıldığı eğlenceli bireğitim oldu.

Hep birlikte bebek hakkında konuştuk. Alış veriş işin en eğlenceli kısmı:))

 

IMG_7815

 

IMG_7805

 

IMG_7807

 

 

IMG_7809

Bu eğitim sırasında Bebeğimizin altını Huggies bebek bezi ve bebek ıslak mendili kulllanarak bağladık. Anne ve babalar da Huggies’in gönderdiği bebek bezi ve ıslak mendiliyle bebekleri için ilk hediyelerini almış oldular. Teşekkürler Huggies Tr:))

 

Bu arada tüm emzirme eğitimlerime lduğu gibi bebek bakımı eğitimlerimde de katılan hamilelere hediyeler gönderen Lansinoh’a da teşekkür ederim. Eğitim sırasında pompası, süt saklama poşetlerini, göğüs pedlerini ve termal pedlerini katlan anneler tanşmış oldular ve ne işe yaradıklarını öğrenmiş oldular.Bu fırsat için de Lansinoh’a çok teşekkür ederim.

IMG_7813

Eğitimimizde özellikle kış döneminde annelerin hayatını kurtaracak Budle me den de bahsettim. Tabii ki bundle me den h-bahsedilince de www.toromanya.com dan da bahsetmek olmazdı.

Ayrıca organik ürünleri ve wrap sling için de www.dogalaile.com da bizlerin yanındaydı.

 

Kasım ayında da Marga da bu eğitim gerçekleşecek. Siz de bebeğinizin bakmını öğrenmek, ilk denemeleri yapmak isterseniz Yenidoğan bebek Bakımı ve bebek alış verişi seminerim tam size göre!!

Check Also

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?   Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken bebeğinizin konforu ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.