EMZİRME DANIŞMANLIĞIM

 

29092009873

Oğlum doğduktan yaklaşık 2 yıl sonra, doğum öncesinde yaptığım Doğuma ve Bebeğe Hazırlık Eğitim programına ek olarak Anne sütü ve Emzirme eğitim programını da eklemeye karar verdim. Bunu bloğumda yayınlamaya başladıktan sonra, facebook, twitter ve instagramda duyurularını yaptım. İşte ondan sonra benim online Emzirme Danışmanlığı hikayem başladı.
Yaklaşık 3 yıldır online olarak da annelere destek veriyorum. Nasıl olur diye düşünürken, şimdilik çok iyi gidiyor. Bazen annelerin sadece kendilerine güvenmeye ihtiyacı var. Bunu da  telefon veya emaille halletmek kolay..Ayrıca skype üzerinde de isterseniz bireysel, isterseniz grup olarak danışmanlık alabilirler.
Bana e-maille  ve ya sosyal -medya araçlarının biriyle başvuran annelere e-maille cevap verdikten sonra gerekirse telefonla da görüşüyorum.
Geçenlerde uzun zamandır yazıştığım bir anne göğüs ucundaki sorunu anlatmak için fotoğrafını çekip göndermiş.. Bu da bizim için bir başka çözüm yolu oldu..

Yeni doğum yapan bir anne, ilk günlerinde bir desteğe ihtiyacı olduğunda , çıkıp bir yere gidebilmesi bazen zor olabiliyor. O zaman e-maille sorununa veya merakını gidermesi için 
on-line danışmanlık hizmeti alması güzel bir çözüm yolu diye düşünüyorum.İsteyen yaptığım Bebeimgeliyor Anne sütü ve Emzirme eğitimlerine katılabilir, gelemeyen yada imkanı olmayan annelerse;

ertugrul.esra@gmail.com
www.twitter.com/bebeimgeliyor
ertugrul.esra@gmail.com
www.twitter.com/bebeimgeliyor
www.instgaram.com/bebeimgeliyor dan bana ulaşabilirler.


Bana e-mail attığınızda size telefonumu verebilirim. Telefonla da konuşarak çoğu sorununuzu çözebiliriz. Yada online olarak skype üzerinden de bireysel olarak da sizlerle görüşmeye başladım.  Bazen sadece bu işi sen başarırsın, demen yada yaptığı bir şeyi desteklemek yeterli olabiliyor.


Eğer Bireysel olarak görüşmek isterseniz bana e-mail atarak randevu alabilirsiniz. Marga Yaşam Atölyesinde teke-tek görüşme yapmaya başladım. Bebeğiniz ile birlikte geliyorsunuz,emzirmenizi kontrol ediyorum ve birlikte planınızı oluşturuyoruz. Ardından telefon ve e-mail yoluyla sizi takip ediyorum..


Herkese sevgiler, bol sütlü günler:))

Check Also

Anne sütü arttıran Süt Şelalesi

IMG_8455   Anne sütünü Arttırmak için yapılan en önemli şey bol bol emzirmektir, en başta …

One comment

  1. Handan Karala cin

    7 haftalik bebeğim 2 hafta emzirebildim nedeni meme ucunu damagiyla eziyor ve çekiyor süt ememiyor dolayısıyla ve bana dayanılmaz acı yaşatıyor meme ucu emme bittikten sonra yada benim dayanabildigim kadarıyla dümdüz çıkıyor ağzından artık emdirmiyorum sağır veriyorum ayrıca sürüm yetmiyor mama veriyorum yardım istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir