Ana Sayfa / Genel / LUKAPU FOTOKİTAP VE TAKVİMLERİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

LUKAPU FOTOKİTAP VE TAKVİMLERİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

 

IMG_8452

Lukapu; fotoğraflarınızı uzun ömürlü fotoğraf albümlerine ya da fotoğraflı takvimlerine dönüştüren bir servis.İsterseniz fotokitap isterseniz takvim ,isterseniz de instagram fotoğraflarınızdan albüm yapabiliyorsunuz.Benim gibi yoğun çalışan ve sürekli fotoğraf çeken biri için çok faydalı:))

IMG_8452

 

Sevgili Şebnem ve Lukapu’nun  davetlisi olarak Tavsiye evinde Lukapu ile tanışmaya gittim. Hazırlanması ve sipariş aşamaları çok kolay. Ben ayrıca LukaBuka applicationlarını çok beğendim. Bu app. cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Hemencik telefonunuzdaki fotoğraflardan oluşan bir albüm hazırlayabiliyorsunuz.

Fotokitaplarının yanı sıra çok da güzel takvimler hazırlayabiliyorsunuz.2015 için ben bir tane hemen hazırlamayı planlıyorum.

Bu arada Lukapo‘nun  2 tane yılbaşı kampanyaları mevcut.

Erken sipariş haftasında sipariş verirseniz yani 28 Kasım -8 Aralık tarihleri arasında %25 indirim,

Yılbaşı kampanyasından  sipariş vermek isterseniz yani 9 Aralık-21 Aralık tarihleri arasındaki siparişlerinizden %15 indirim hakkı kazanıyorsunuz.

Bu iki kampanyadan yararlanmak isterseniz indirim kodu (her iki sipariş için geçerli) 2015

Eğer siparişlerinizin yılbaşından önce ulaşmasını istiyorsanız 21 Aralık tarihine kadar sipariş vermeniz gerekiyor. Daha sonra ki siparişleriniz riske girebilir. Yılbaşına yetişemeyebilir.

Ben bir-iki tane hazırlamaya karar verdim. Siz de hazırlamak isterseniz bu fırsat kaçmaz!!!

 

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir