Ana Sayfa / Genel / LUKAPU ‘U BİLİYOR MUSUNUZ?

LUKAPU ‘U BİLİYOR MUSUNUZ?

Lukapu; fotoğraflarınızı uzun ömürlü fotoğraf albümlerine ya da fotoğraflı takvimlerine dönüştüren bir servis.İsterseniz fotokitap isterseniz takvim ,isterseniz de instagram fotoğraflarınızdan albüm yapabiliyorsunuz.Benim gibi yoğun çalışan ve sürekli fotoğraf çeken biri için çok faydalı:))
IMG_8452

Sevgili Şebnem ve Lukapu’nun  davetlisi olarak Tavsiye evinde Lukapu ile tanışmaya gittim. Hazırlanması ve sipariş aşamaları çok kolay. Ben ayrıca LukaBuka applicationlarını çok beğendim. Bu app. cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Hemencik telefonunuzdaki fotoğraflardan oluşan bir albüm hazırlayabiliyorsunuz.
Fotokitaplarının yanı sıra çok da güzel takvimler hazırlayabiliyorsunuz.2015 için ben bir tane hemen hazırlamayı planlıyorum.
Bu arada Lukapo‘nun  2 tane yılbaşı kampanyaları mevcut.
Erken sipariş haftasında sipariş verirseniz yani 28 Kasım -8 Aralık tarihleri arasında %25 indirim,
Yılbaşı kampanyasından  sipariş vermek isterseniz yani 9 Aralık-21 Aralık tarihleri arasındaki siparişlerinizden %15 indirim hakkı kazanıyorsunuz.
Bu iki kampanyadan yararlanmak isterseniz indirim kodu (her iki sipariş için geçerli) 2015
Eğer siparişlerinizin yılbaşından önce ulaşmasını istiyorsanız 21 Aralık tarihine kadar sipariş vermeniz gerekiyor. Daha sonra ki 

Check Also

Yenidoğan Bebeklerde Uyku için İpuçları

Yenidoğan Bebeklerde Uyku İçin İpuçları Bebeğiniz doğana kadar uykuyla ilgili bir fikriniz yoksa, bebeğiniz doğunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir