Altunizade de Dev Joker Baby mağazası açıldı

IMG_8386

 

IMG_8377  IMG_8383

 

IMG_8381

 

Altunizade de Dev Joker Baby mağazası açıldı.

Açılış için biz anne bebek bloggerlarını davet ettiler. Çok beğendim mağazayı.

Otoparkı olması ilk girişte olumlu bir şekilde mağazaya girmeme neden oldu. Bebek arabasıyla tüm maağazayı rahat rahat dolaşabilmek çok büyük bir avantaj.

Mağazanınn giriş katıdaha çok bebek bakımı ile ilgili ürünlerden oluşuyor. İkinci kat bebek arabası, puset ve bebek yatapı gibi ürünler ve etkinlik alanı bulunuyor.

Bebek ürünlerinin olduğu katta elektronik ürünleri deneyebileceğiniz alanlar mevcut.Göğüs pompası, oda nemlendiricileri gibi ürünlerin teşhir alanları bulnuyor. Bu bence çok öenmli..

Ayrıca ikici katta bebek arabalarını deneyebilmek için yürüyüş parkuru bulunuyor. Bu da bebek arabası almadan önce rahat rahat deneme yapıp,istediğinizi alabileceğiniz bir mağaza. Bu da bence çok büyük bir avantaj çou mağazaya göre.

Bebek bakımı odası da çok şık olmuş. Avent firması bu odayı düzenlemiş. Mor renkli sevimli bir oda:))

Ayrıca etkinlik alanının olması da anne ve hamileler için çok avantajlı. Çeşitli uzmanlardan çeşitli seminerler alabilecekleri bir yer.

BUnlar ve daha pek çok avantajı ile hamilelikten itibaren bebeğiniz 3 yaşına gelene kadar hemen hemen her türlü ihityacınızı karşılayabileceğiniz bir mağaza..

Anadolu yakasında Altınizade açılan Joker Baby , Avrupa yakasında da Galleria da açılacak..

Mağza için emeği geçen herkesin ellerine sağlık, bol satışlar:)))

 

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.