Ana Sayfa / Genel / DİSNEY CHANNEL’DAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

DİSNEY CHANNEL’DAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

Disney Logo (1)

Çocukların sevdiği, ailelerin güvendiği kaliteli ve eğlenceli içerikleriyle aile boyu eğlencenin adresi haline gelen Disney Channel’ın yepyeni çizgi filmi Miles Yarının Ötesinde, 26 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’da İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Konya’daki belirli Cinemaximum sinemalarında ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.

İstanbul Cevahir AVM, Carrefour Maltepe Park, Ankara Atlantis, İzmir Mavişehir, Antalya Migros, Bursa Carrefour ve Konya Kent Plaza’daki Cinemaximum sinemalarında saat 11.00-12.00 arası gerçekleşecek özel gösterimlerle çocuklar Miles’ın uzay maceralarıyla dolu dünyasına ortak olup, yaz tatiline keyifle veda edecek.

Disney Channel’da 28 Eylül’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da ekrana gelmeye başlayacak olan Miles Yarının Ötesinde, galaksiler arasında birbirinden eğlenceli maceralara atılan 7 yaşındaki Miles ve ailesinin hikâyesini konu alıyor. NASA astronotları danışmanlığında hazırlanan çizgi film, her bölümde çocuklara bilim ve uzay hakkında ilginç bilgiler vermenin yanı sıra ailenin önemi, problem çözme ve yardımlaşma konularında mesajlar iletiyor.

Miles Yarının Ötesinde,

28 Eylül’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel ekranlarında..

Check Also

Kök Hücre Tedavisine Başlanmadan Bilinmesi Gerekenler

  Çünkü henüz uygulanan tedavilerin tamamı bilimsel olarak kanıtlanmış değil. Ne var ki, çalışmalar çok …

One comment

  1. miles ben çizgi filmini izledim sana hayran oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir