By Gizem HATİPOĞLU” koleksiyonu Sateen.com’da!

gizem-hatipoglu-sateen

Sateen.com’un birbirinden kaliteli ürünleri ve Gizem HATİPOĞLU’nun ışıltısıyla ortaya çıkan “By Gizem HATİPOĞLU” koleksiyonu sizleri büyülü bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Örgü elbiseler, süet ceketler, skinny pantolonlar ve birbirinden harika desenli gömleklerden oluşan bu koleksiyon sizler için özenle seçilerek oluşturuldu.

Eski dönemin başarılı Survivor yarışmacısı ve sunucu Gizem HATİPOĞLU, Sateen.com stüdyolarında en samimi, en enerjik pozlarını sizler için verdi.

Sateen.com’da yayınlanacak “By Gizem HATİPOĞLU” koleksiyonunda gri, siyah, bordo tonları hakimken, saks mavisi, taba ve mor renkleri de unutulmadı! Yıllardır kalitesi ve oluşturduğu koleksiyonlarla sizlerin de takdirini kazanan Sateen.com, birbirinden farklı ürünler, geniş renk yelpazesi ve Gizem HATİPOĞLU’nun güzelliği ile bu yepyeni koleksiyonu sizlerle buluşturduğu için çok heyecanlı!

Çekimlerde enerjisi ve heyecanını bir an olsun kaybetmeyen Gizem HATİPOĞLU ile sizde bu heyecanı yaşamak istiyorsanız Sateen.com’a davetlisiniz!

 

Gizem Hatipoğlu’nun sizler için seçtiği koleksiyona, buradan ulaşabilirsiniz:  http://bit.ly/sateen-by-gizem-hatipoglu

Check Also

Cumartesi günü Yaptığım EmzirmeSemineri

              Bu cumartesi günü Marga da Emzirme seminerim oldu.Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir