Ana Sayfa / Genel / KABLOSUZ SÜPÜRGE DYSON V6

KABLOSUZ SÜPÜRGE DYSON V6

 EN GÜÇLÜ KABLOSUZ SÜPÜRGE DYSON V6 İLE ZEMİNDEN TAVANA KOLAY TEMİZLİK

 

DSC_5597

 

DSC_5741DSC_5604

Gelişmiş teknolojisi kadar enfes tasarımları ve dayanıklılığı ile elektrikli süpürge dünyasının kralı Dyson V6  kablosuz süpürge serisi ile eğilip bükülmeden evinizi zeminden tavana kolayca temizleyebilirsiniz.

 Artık taşırken kablolarının ayağınıza dolandığı, belinizi ağrıtan, işiniz bittiğinde evde koyacak yer bulamadığınız elektrikli süpürgelerin devri kapandı. Dyson bütün evinizi her detayına kadar yorulmadan, belinizi zorlamadan, “sonra nereye kaldırsam” diye düşünmenizi gerektirmeyen V6 serisini sunuyor.

Üç farklı kablosuz süpürge modelinden oluşan V6 serisi adını Dyson dijital motor V6 teknolojisinden alıyor. Formula 1 yarış arabasından 5 kat; Boeing 747 motorundan ise 10 kat daha hızlı olan dijital motor sayesinde, V6 serisi piyasadaki en güçlü kablosuz süpürgeler.

Aynı zamanda patentli 2 Tier Radial™ siklon teknolojisi sayesinde iki dizi halinde sıralanmış 15 adet siklon,  ince tozları dahi yakalayabilmek ve daha çok hava akımı yaratabilmek için birbirine paralel olarak çalışıyor. Kuvvetli hava akımı ve santrifüj etkisi ile tozu, kiri ve mikroskobik alerjenleri dahi ayrıştırarak toz haznesine gönderiyor.

Zemini, tavanı ve ulaşılması zor alanları temizler

Makinenin ağırlık merkezi bileğe yakın olacak şekilde konumlandırıldığından zemini, tavanı ve ulaşılması zor alanları süpürgenizi dengeli bir şekilde hareket ettirerek kolayca temizleyebilirsiniz.

 20 dakikalık kesintisiz ve güçlü emiş gücü

Dyson V6 Total Clean  kablosuz süpürge çalışma süresini artıran tetiğe sahiptir. Makineniz yalnızca çalıştırma tetiğine dokunduğunuzda  çalışır; böylece yalnızca süpürme işlemi sırasında enerji harcanır. Hijyenik hazne boşaltımı için ise sadece tuşa basmanız yeterli…

DSC_5640

 

Dyson V6 +  ve V6 Animal

V6 +  ve V6 Animal modellerinde bulunan  temizleme başlığının sert naylon fırçaları halının derinliklerindeki toz ve kirleri temizlerken; karbon fiber fırçalar ise sert  zeminlerdeki ince tozları toplar. Başlık zeminle tam temas sağlayarak emiş gücü sızıntısı olmadan kapladığı alanı tamamen temizler. Evcil hayvan besleyenlere özellikle önerilen V6 Animal özel olarak tasarlanan motorlu mini başlığı sayesinde döşemelerinizdeki tozların yanı sıra evin her yerindeki hayvan tüylerini de ortadan kaldırır.

 V6 Total Clean

 Yukarıdaki bütün bu özelliklerinin yanı sıra, Dyson V6 Total Clean kablosuz süpürge, patentli 2 Tier Radial siklon teknolojisi, etkin motor sonrası HEPA filtre ve kirli hava sızıntısını engelleyen makine içi izolasyon ile çalışarak soluduğunuz havadan daha temiz hava çıkışı sağlar.

V6 Total Clean’deki Soft Roller başlık, ince tozları ve iri kirleri eş zamanlı olarak temizlemesini sağlayan yumuşak naylon dokudan oluşan silindirin üzerine dizilmiş anti statik karbon fiber fırça şeritlerinden oluşur. Başlığın silindir fırçası yumuşak dokulu naylon ile kaplı olduğundan fırçanın lifleri iri taneli kirleri kavrayarak başlığın alt kısmına oradan da yüksek emiş gücü ile süpürgeye gönderir.

Direct Drive temizleme başlığı ise halının derinliklerindeki tozları ve kirleri dahi temizler. Başlığın sert naylon fırçaları halının derinliklerindeki tozları ve kirleri; karbon fiber fırçaları ise sert zeminlerdeki ince tozları toplar. Başlık tamamen fırça ile kaplı olduğundan, süpürdüğünüz alanı bütünüyle temizler.

Ve temizlik bittiğinde…

Duvara monte edilebilen şarj ünitesinde süpürgenizi şarj ederken aynı zamanda makinenin  ekstra aparatlarını da saklayabilirsiniz.  Böylece her an temizliğe hazırsınız. Makinenin ağırlık merkezi bileğe yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır böylece zemini, tavanı ve ulaşılması zor alanları süpürgenizi dengeli bir şekilde hareket ettirerek

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir