“Its My Baby” Uygulaması

“Its My Baby” Uygulaması Anneler ve Anne Adaylarının Hayatını Kolaylaştırıyor!”

“Its My Baby” mobil uygulaması; hamilelerin, gebelik sürecinde ve doğum sonrasında, çocuklarının “0-3 yaş” dönemine dair yaşadıkları süreci birbirleriyle paylaşıp, yardımlaşacakları, aynı zamanda bu süreç içerisinde birçok farklı kategoride ihtiyaç duydukları bilgilere hızlıca ulaşacakları “Sanal Yardımcı” niteliğinde bir uygulamadır. Annelerin, hamilelik ve sonrasındaki tüm fotoğraflarının kişiye özel albüm olarak tasarlanmış hali ile ölümsüzleştirmesine imkan vermektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek mobil formatta “hamilelik ve anne portalı – albüm ve kişisel anne bloğu uygulaması” tarafımızca geliştirilmiştir. Alanında uzman kişilerin içerik setleriyle sürekli güncellenecek uygulamada, hamilelerin hayatlarında yaşadıkları bu en özel süreci ölümsüzleştirmesinin yanısıra, uzman doktorlar tarafından yazılmış doğru bilgilerle anne adaylarının bilinçli bir şekilde bu süreci geçirmeleri sağlanacaktır. Tüm anne adaylarının ve annelerinin birbirleriyle iletişim halinde olmaları ile birlikte, günümüzün trendi olan blog yazılarını, “Its My Baby” uygulamasının içerisindeki profillerinde yazabilecek ve diğer kişilerle paylaşabiliyor olacaklar. Oluşturdukları profillerini dışarıya açıp, diğer annelerin ve yakınlarının bu sürece tanıklık etmesini sağlayabilecekler. Hafta hafta karın gelişimini, bebeğinin ultrason fotoğraflarını, doğum fotoğraflarını ve çocuğunun gelişimine dair fotoğrafları kendi profillerine yükleyebilecek, bu süreçte uygulama içerisinde yazdıkları günlüklerini + fotoğraflarını diledikleri zaman kişiye özel tasarlanmış albüm halinin siparişini verebiliyor olacaklardır.

Web Sitesi: www.itsmybaby.com.tr

Playstore: https://play.google.com/store/apps/details? id=com.bilgetech.itsmybaby

Ios: https://itunes.apple.com/us/app/its-my-baby/id1024444234? l=tr&ls=1&mt=8 1 SocialMom

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.