Pakolino’u biliyor musunuz?

 Pakolino'u biliyor musunuz?

 

Çocuk gelişimini destekleyen aktivite kutuları

Bir anne girişimci tarafından kurulan Pakolino, çocuğu ile nitelikli zaman geçirmek isteyen anne babalar için, “Evde çocuğumla ne yapsam?” sorusuna en pratik, eğlenceli ve eğitici çözümü sunuyor.

Üyelik sistemiyle çalışan Pakolino, her ay yeni bir temaya ait aktiviteleri kapınıza gönderiyor. 3-7 yaş çocuklar için tasarlanan, çocuk gelişimi uzmanları tarafından onaylanmış bu aktiviteler, çocukların ekrandan uzak, doğa dostu malzemelerle içlerindeki mucidi, kaşifi ve sanatçıyı ortaya çıkarmasını hedefliyor. Pakolino, bir yandan nitelikli aile zamanı sağlarken, diğer yandan çocukların erken yaşta zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyerek ileride yaratıcı, sorgulayan, problem çözme yetisi yüksek, kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunuyor.

Her ay Modern Sanat, Böceklerin Hayatı, Gezginin Dünyası, Renklerin Büyüsü gibi farklı temalara ait 3 kapsamlı aktivite için gerekli tüm malzemeler, detaylı yönergeler ve tema dergisi Pakolino kutularıyla Türkiye’nin 82 iline ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

www.pakolino.com adresinden aydan aya sadece 39TL ödeyerek, bütçenizi yormadan çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak ve ailecek geçirdiğiniz zamanınıza merak, eğlence ve yaratıcılık katmak artık mümkün.

 

Detaylı bilgi için:

Greta Amran I greta@pakolino.com

http://www.pakolino.com

https://www.facebook.com/pakolinocom

https://www.instagram.com/pakolinocom

 

Geçtiğimiz gün Saadet’in evsahipliğinde Pakolino ile tanıştım. Altuğ için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Denemek için bize hediye edilen kutuyu en kısa zamanda Altuğ ile deneyeceğiz. İnanıyorum ki Altuğ çok mutlu olacak:))

Bu arad Pakolino ve Saadet’in beni takip eden annelere de bir hediyesi var. Kutuların ücreti 59 TL yerine aşağıdaki linkten 19 Tl satın alabilecekler:))

http://landing.pakolino.com/bebeimgeliyor

Hadi sizde alın ve görselleri benle paylaşın!

Check Also

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?   Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken bebeğinizin konforu ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.