Ana Sayfa / Bebek Bakımı / Susam Sokağı ve En İyiler İBS’de Buluşuyor

Susam Sokağı ve En İyiler İBS’de Buluşuyor

 

Adobe Photoshop PDF

Çocukları için ‘en iyisini’ isteyen ebeveynlerin buluşma noktası olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, dördüncü dev buluşmasını 11-13 Aralık tarihleri arasında Harbiye / İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecek.

Her yıl ziyaretçilerin karşısına yepyeni konseptlerle çıkan İBS’nin bu yılki büyük sürprizi ise Avrupa’nın en ünlü sokağından geliyor.

“Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı, Elmo, Kont ve Abby”li Susam Sokağı, İBS kapsamında hazırlanan özel Sokak’ta üç gün boyunca çocukları ağırlayacak. Dans şovları, kurabiye yapım atölyeleri, ödüllü yarışmalar ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayan çocuklar, Susam Sokağı’ndan çıkmak istemeyecek. Susam Sokağı karakterleri üç gün boyunca İBS’de toplamda 21 şov düzenleyecek.

İBS’de ayrıca çizgi dünyanın sevilen kahramanları çocuklarla buluşacak, oyunlar oynayacak, bol bol fotoğraf çektirecek. Prenseslerin, prenslerin yer aldığı yeni yıl partileri, hediyesi bol hazine avı yarışmaları ve daha pek çok şov da İBS’de ebeveynleri ve çocukları bekliyor olacak.

İBS geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuar alanına kuracağı botanik bahçe ile çocuklara yine çevre bilinci aşılayacak.

 

Yılın İlhan Veren Annesi Ceyda Düvenci!

Türkiye’nin ilk Anne Bebek Çocuk Oskarları’da İBS Ödülleri altında 11 Aralık’ta gerçekleşecek gala töreninde sahiplerini bulacak. Gazeteci Yazar Derya Özel’in sunumu ile gerçekleşecek İBS Ödülleri Galası’nda, “Yılın İlham Veren Anne”si seçilen Ceyda Düvenci ödülünü alacak. 11 kişilik jurinin değerlendirmesinin ardından finale kalan anne bebek çocuk ürünleri için gerçekleştirilen halk oylaması sonucu en yüksek oyu alan markalar, “Hamile Dostu Ürün”, “Bebek  Dostu Ürün”, “Çocuk Dostu Ürün”, “Anne Dostu Ürün”, “Aile Dostu Ürün”, “İnovasyon” “Yılın Ürünü” kategorilerinde Anne Bebek Çocuk Oskarları alacaklar.

 

Ünlü Anneler ve Uzmanlar İBS’de Olacak

İBS Sohbetleri’nde ise uzmanlar ile en sevilen, örnek alınan anneler, ailelerle buluşacak. İBS’de ebeveynlerle buluşacak isimlerden bazıları şöyle: Ayşe Tolga, Dilara Koçak, Yaprak Yapsan, Gökhan Mamur, Tansu Oskay, Ece Kumkale, Nihan Kayalıoğlu, Devletşah Özcan, Özge Lokmanhekim, Merve Öztürk, Sena Baran, Gözde Biber, Zeynep Gözübüyük, Yeşim Mutlu, Ayça Oğuş İBS Sohbetleri’nin süpriz isimleri.

 

Yeni Ürün ve Hizmetler Tanıtılacak!

İBS’nin bir diğer sürprizi ise ebeveynlerin bütçesini yakından ilgilendiriyor. Türkiye’nin ve dünyanın önemli 100 anne, bebek, çocuk markası yeni ürün ve hizmetleri ile İBS’de olacak; hem de cazip indirimlerle ve standlarında düzenledikleri hediyesi bol yarışmalarla.

 

Check Also

Owli Uyku Gurusu

    Bebeğiniz dünyaya geldiğinden itibaren nasıl uyutmalıyız? Uydururken üzerine ne örtmeli, ne giydirmeliyiz? Kafamızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir