Türkiye’nin İlk Kadın Kariyer Sitesi

 logo-1316858472

 

 Türkiye’nin İlk Kadın Kariyer Sitesi

Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve kendi ayakları üzerinde durmak isteyen fakat evdeki düzenlerini de bozmak istemeyen kadınlara özel çalışma fırsatları sunan www.pembekariyer.com açıldı.

Ev hanımları, girişimci kadınlar ve anneler; eğitim, deneyim ve yetenekleri doğrultusunda açılan birçok kategoride kendilerine özel iş fırsatlarını yakalayabilecekler.

 

Sistem; Türkiye genelinde, yetenekleri, bilgileri, eğitimleri ve deneyimleri doğrultusunda evden çalışmak isteyen kadınların; iş aramak için www.pembekariyer.com a üye olarak ilan bırakmasıyla başlıyor. İşverenler aradıkları donanıma uygun olan ilanlar arasından seçim yaparak Pembe Kariyer aracılığı ile üyelere ulaşıyor.

Ayrıca; İş Verenler bölümümüzde, evden çalışma imkânını sunan firmalar, kuruluşlar yer alacak. İsteyen üyeler ilan bırakmadan, bu bölümden kendine uygun firmalara başvurabilecek. Uygun olmayan içeriklerin girilmemesi adına sıkı denetim altında bulundurulacak sitede bu tarz ilanları yayınlayan kişi ve şirketler engellenerek sistemin güvenliği sağlanacak.

Sitede aynı zamanda girişimci kadınların başarı hikâyeleri, yaptıkları işler, uzman görüşleri, makaleler ve röportajlar da olacak.

Bir hobi edinmek veya mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen kadınlar, sitenin uygun bulduğu meslek ve hobi kurslarının bilgilerine de ulaşma imkânı bulacak.

Pembe Kariyer olarak, kadınlara yön vermeyi hedeflediğimiz eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz de çok yakında başlayacak.

www.pembekariyer.com’a destek vermek için lütfen detaylı bilgi isteyiniz..

iletisim@pembekariyer.com

kariyer@pembekariyer.com

facebook.com/pembe-kariyer

twitter.com/PembeKariyer

instagram.com/pembekariyer

Check Also

Uyku, bebeklerin gelişimi için beslenmek kadar önemli

Uyku, bebeklerin gelişimi için beslenmek kadar önemli Büyük bir heyecanla beklenen evin yeni üyeleri bebekler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir