Ana Sayfa / Genel / Kelebek yenilendi!

Kelebek yenilendi!

 

IMG_0154

 

Kelebek yenilendi!

Hürriyet çocukluğumdan beri evimize alınan bir gazeteydi. Genç kız olmaya başladığımda Kelebek benim en sevdiğim gazete ekiydi. İçeriğini çok severdim. Evlendim, anne oldum. Ve halen evimize Hürriyet gazetesi giriyor. Her ne kadar internetten gazete okusak da ben dokunarak okumayı çok seviyorum. O nedenle almaya devam ediyorum. Oğlumun da bunu bizden görüp alışmasını ve aynen devam etmesini çok istiyorum.

Hürriyet’in eki olan Kelebek şimdiler de daha da güzelleşti. Şimdi hafta içi her gün 2 gazete. Benim özellikle hayatı kolaylaştıracak içerikleri okumayı çok seviyorum. Her gün farklı yazarları takip ediyorum. Sizlerle de paylaşmak istedim.

Benim Kelebek de özellikle takip ettiklerim;

Her gün akşam ne yapacak derdi, beni gerçekten çok zorluyor. Eğer o gün için bir menü oluşturamamışsam Sahrap Soysal’ın ne yazdığına hemen bakıyorum. Evdeki malzemeleri kullanarak yapacağımız pratik tarifleri, süper. Hayat kurtarcıJ

Ben hayatımın çoğunda diyet yapmaya, oğlumu sağlıklı beslemeye çalışıyorum. Bu nedenle Kelebek’i elime aldığımda Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nu mutlaka okurum. Verdiği listeler ve analizleri okumak, okur sorularına verdikleri cevaplardan çok şeyi öğrenmişimdir. Çok faydalı bir bölüm olduğuna inanıyorum. Hatta çok işime yarayacak bilgileri kesip, biriktiriyorum. Son günlerde ‘’Bağışık sisteminin kanserle ilişkisini ‘’okumak çok öğretici oldu benim için.

Haftanın belli günlerinde ilgi çekici yazarların olması da Kelebek’i daha ilgi çekici yapıyor, benim için. Her gün Kelebek’i merakla elime almam neden oluyor. Gün gün okuduklarım şöyle kısaca bahsedeyim sizlere.

Pazartesi günü Magazin Konseyi okumayı seviyorum. Masaya yatırdıkları magazin olayı hakkında ne kadar farklı yorumlar yapıyorlar. Gerçekten çok eğlenceli.

Salı günü ise; Sibel Arna’yı mutlaka okurum. Severek takip ettiğim dizilerde beğendiğim kıyafetleri ne kadara ve nereden ulaşabileceğimizi yazması ve yorumları çok ilgi çekici. En son Hayat Şarkısı dizisindeki evin Mudo’dan döşenmesini öğrenmek çok iyi oldu. Beğendiğim birkaç parça var. İlk işim Mudo’a gitmek olacak.

Çarşamba gününe geldiğimizde hem sanatçı hem de anne olarak sevdiğim ve takip ettiğim Gülben Ergen’in yazılarını okumayı seviyorum. Her türlü toplumsal olay hakkında yazıları, dokunduğu noktaları kaçırmayı hiç istemiyorum. Ne kadar duyarlı olduğunu görmek, Gülben Ergen’i takip etme nedenim.

İki hafta da bir de heyecanla beklediğim Okey’e 4. Aranıyor süper! İzzet Çapa, Gonca Vuslateri, ve Kenan Erçetingöz yanına aldığı dördüncü kişi ile çok eğlenceli bir yazı hazırlıyorlar. Dördüncü ünlüyü sıkıştırmaları, ünlü konuğun verdiği tepkiler, sorular okunmaya değer. Ben sadece iki hafta da bir olmasına üzülüyorum. İsterdim ki en azından her hafta olsaJ

Siz Kelebek okuyor musunuz? Favori yazarınız var mı?

Check Also

Yenidoğan Bebeklerde Uyku için İpuçları

Yenidoğan Bebeklerde Uyku İçin İpuçları Bebeğiniz doğana kadar uykuyla ilgili bir fikriniz yoksa, bebeğiniz doğunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir