Ana Sayfa / Genel / PSYCASE’den anlamlı destek

PSYCASE’den anlamlı destek

Cansın Özgör

PSYCASE Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık, Şişli Meslek Yüksekokulu radyoterapi programı sosyal sorumluluk projesi dersi kapsamında, “Her gülüş yaşama düşen bir mutluluk damlasıdır” sloganı ile yürütülecek olan “Bir Ufacık Gülümseme İçin”  isimli projeye destek oluyor

 

Proje kapsamında, 2-7 yaş aralığındaki radyoterapi-kemoterapi tedavisi gören çocuklar için kendilerini mutlu hissedecekleri bir gün düzenlenecek. Şişli Meslek Yüksekokulu öğrencileri Betül Ular, Esra Hacıbektaşoğlu, Gizem Koç, Hilal Yemişenözü, Melike Karahacıoğlu, Sema Erol, Sena Atasoy ve Sultan Büşra Güneş tarafından hazırlanan projeye Şişli Meslek Yüksekokulu, Kağıthane Belediyesi, Yaşam Organizasyon, Çağlayan Bilim ve Kültür Merkezi, PSYCASE Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık destek veriyor.

 

Çocuklara ve ailelere umut kaynağı olacak!

Çocuklara ve ailelere umut kaynağı olmayı amaçlayan bu projede daha önce tedaviye olumlu sonuç vermiş kişiler tedavi süreçlerini paylaşacak. PSYCASE Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık, etkinlikte psikolojik desteğe ihtiyacı olan çocuklar ve aileleri için destek vermeyi amaçlıyor. PSYCASE Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık’ın kurucusu Cansın Özgör “Kurulduğumuz günden bu yana tüm ekibimizle sosyal sorumluluk projelerinde çocuk, ergen yada yetişkin ihtiyacı olan tüm bireylere destek olmak misyonlarımızdan biri oldu. Bu projede de Şişli Meslek Yüksekokulu öğrencilerine böyle güzel projelere öncülük ettikleri için teşekkür ediyor; biz de bu tarz projelere ekimizle katkı sağlamayı bir borç biliyoruz.” dedi.

 

Etkinlik, tedaviye devam eden veya tedavi süreci tamamlanan tüm çocuklara ve ailelerine açık olarak gerçekleşecek. Etkinliğe katılmak isteyenlerin 10 Mayıs tarihine kadar PSYCASE Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık’ı 0212 236 22 73 numaralı telefondan arayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

Check Also

Anne sütü arttıran Süt Şelalesi

IMG_8455   Anne sütünü Arttırmak için yapılan en önemli şey bol bol emzirmektir, en başta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir