Sodasan Organik Portakallı Konsantre Genel Temizleyicisi

Bebeimgeliyor Anne bebek eğitim merkezinin temizliği konusunda çok hassasım. Hamileler, anne ve bebekler merkezimizi ziyaret ediyorlar. O nedenle yapılan temizliğin ve kullanılan temizlik ürünlerinin önemi büyük.

Özellikle toplantı salonumuzdaki masa her gelenin dokunduğu bir alan. Emzirme odası, alt değiştirme ünitesi ve merkezdeki biberonlala pompaların temizliğine dikkat ediyoruz.

Evimde de kullandığım konsantre bir ürün olan Sodasan Organik Portakallı konsantre Temizleyicisini merkezde de kullanıyoruz.

Bu ürünle ilgili detayı aşağıda sizlerle paylaşacağım. Ben bu ürünü www.bio-plante.com satın alabilirsiniz:)

image

 

Sodasan Organik Portakallı Konsantre Genel Temizleyicisi

Bu ürünümüz sadece 500 ml olmasına rağmen oldukça konsantredir. Normal şartlarda Sodasanın kendi standartlarına göre kullanılırsa eğer, yani 10 littre 1 pompa konulursa yaklaşık 1.650 LİTRE yani 1,5 TON kullanıma hazır temizlik malzemesi elde edilmiş olur. Ama kullanan kişi ürünün köpürmesini ve daha çok leke çıkarmasını istiyorsa, o zaman 500 ml lik sprey şişeye 2-3 pompa dökmesi yeterlidir. Bu şekilde bile yaklaşık 200 şişe temizlik malzemesi elde edilmiş olur.
Yeri, camı, aynayı, mama sandalyesini, mama masasını, emzik, biberon, çatal, bıçak, kaşık, yağlı fırın, puset temizliği, halı, koltuk, ahşap temizliği için idealdir. Yani bir evin neredeyse bütün temizlik ihtiyacını bu ürün karşılayabilir. Çok uzun süre dayanır. Ürün ufak olduğu için yer kaplamaz. Bu şekilde her ay 10-20 kiloluk market markaları temizleyicileri de taşımak zorunda kalınmaz. Hem bebeğe hem de size zarar veren hiçbir kimyasal maddenin ürün içine konulmasına, sertifika standartları gereği, kesinlikle izin verilmemiştir.
-Sertifika standartları gereği KESİNLİKLE Enzim ve GDO(GMO) içermez.
-Koruyucu ve renklendirici içermez.
-Doğal ve organik içerikliği ECOCERT ve ECOGARANTIE tarafından sertifikalandırılmıştır.
-Ürün tamamen bitkiseldir. Bitkiselliği VEGAN tarafından sertifikalandırılmıştır.
NOT: ÜRÜN SADECE BİTKİ TEMELLİ YIKAMA MADDELERİ İÇERİR. ÜRÜN CO2 NÖTRALDİR. BU SAYEDE GREENPEACE VE PRİMA KLİMA DAN SERTİFİKA ALMIŞTIR.

Check Also

Anne sütü arttıran Süt Şelalesi

IMG_8455   Anne sütünü Arttırmak için yapılan en önemli şey bol bol emzirmektir, en başta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir