Ana Sayfa / Bebek Bakımı / ABD’de tasarlanan Disney Collection ürünleri TeknoSA’da

ABD’de tasarlanan Disney Collection ürünleri TeknoSA’da

Teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA , dünya çapında bir işbirliğine imza atarak Türkiye’ye getirdiği Disney Collection ürünlerini, çok özel bir lansman ile tanıttı.

 

14095918_10153892619783693_3172734122662830699_n

TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan ve The Walt Disney Company Türkiye, İsrail, Yunanistan, Malta ve Kıbrıs Ülke Müdürü Giovanni Mastrangelo’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğine blogger arkadaşlarımızla katıldık. Bu arada cemiyetin önde gelen isimler, ve çocukları da lansmandaydı.

Sevgili Ayşe Kucuroğlu ev sahipliğinde olan bu etkinlikte davetliler ve çocukları, unutulmaz Disney karakterleri Mickey ve Minnie ile birlikte vakit geçirdiler.

Türkiye genelinde 31 ildeki 71 TeknoSA mağazasında, 100-150 metrekarelik özel alanlarda satışa sunulan Disney Collection ürünleri arasında oyuncaktan kıyafete, peluştan kırtasiyeye, kostümden ayakkabıya, 6 farklı ana kategoriden 300’ü aşkın ürün çeşidi yer alıyor. The Walt Disney Company tarafından doğrudan ABD’de tasarlanan Disney Collection ürün grubundan Mickey ve Arkadaşları, Disney Prensesleri, Karlar Ülkesi, Disney/Pixar Arabalar, Aslan Koruyucular, Oyuncak Hikayesi ve daha birçok sevilen Disney karakterinin ürünleri, TeknoSA mağazalarında sevenleri ile buluşuyor.

Bu habere çok sevindim. Altuğ için Disney kahramanlarının kostümlerini Amerika’dan getirmek için artık uğraşmayacağız:))

Check Also

Anne sütü arttıran Süt Şelalesi

IMG_8455   Anne sütünü Arttırmak için yapılan en önemli şey bol bol emzirmektir, en başta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir