Stokke Xplory Cobalt Bebek Arabasını gördünüz mü?

 

Stokke® Xplory® with Stokke® Stroller Seat, Cobalt Blue.
Stokke® Xplory® with Stokke® Stroller Seat, Cobalt Blue.

Son dönemde eğitim merkezime gelen annelerde Stokke bebek arabalarına çok radtlıyorum. Kullanımı ve görünüşü çok güzel. Rahat açılıp kapanıyor ve en önemlisi bebekler içinde çok rahat.

13 yıldır en beğenilen pusetlerden biri olan Stokke® Xplory® gelişen yapısıyla dikkat çekiyor. Koltuk yüksekliği ayarlanmasında öncü olan ikonik Stokke® Xplory®, bebeğiniz ile dünyayı keşfederken aynı zamanda onunla daha yakın ilişkide olmanıza yardımcı oluyor.

Stokke’nin en sevilen puseti Stokke® Xplory® fonksiyonelliğinin yanı sıra stil sahibi görünümüyle de bu sezonda ön plana çıkıyor. Sınırlı sayıda üretilen ve stil sahibi bir tarza sahip yeni Cobalt serisi, ilhamını cam ve seramik renklendirmede kullanılan kobalttan alıyor. Kobalt mavisinin üretiminde Norveç’in 1800’lü yıllarda lider konumda olması, bu rengin İskandinav kültüründe önemli bir yere sahip olmasının en büyük nedeni.

Bu sezon kobalt mavi moda ve dekorasyon dünyasında önemli bir rol oynuyor. Bu güçlü renk net bir görünüm sağlarken canlı bir stil yaratıyor. Kobalt mavi aynı zamanda farklı tarzlara da hitap ediyor, bu neşeli rengi cesur renklerle bir arada kullanıp çarpıcı bir hale getirebilir ya da gri veya bej gibi renklerle doğallık sağlayabilirsiniz.

Kobalt mavisi gibi gri ve bej rengide çok şık:)) Ülkemizde Joker mağazalarında bulabilirsiniz. Sitesinden diğer modelleri ve renklerini görebilirsiniz.

Özellikle bebek mobilyaları ve uzun dönem kullanabileceğiniz bebek mama sandalyelerini de inceleyin!

 

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.