Ana Sayfa / Genel / Yeni anneler için hayat kurtarıcı bir App; Budu

Yeni anneler için hayat kurtarıcı bir App; Budu

Bugun Emzirme seminerinde annelere, Altug bebekken tuttuğum günlükten bahsettim. Her emzirme seansını ne kadar sürdüğünü, hangi memeyi emdiğini, bezinin çişli mi kakalı mı olduğunu, hangi memeyi ne kadar pompa yaptığımı ve ne ekgıdaya geçtiğimde tüm süreci, boy-kilo alımını yazdığım günlükten bahsettim. Çocuk doktoruna giderken o defter hep yanımdaydı. Lohusalık kafası unutuyordum. Çok işime yarıyordu. Şimdi bunların hepsini kayıt edebileceğiniz hatta aşılarını, hastalıklarını, özel anlarını hem de fotoğrafıyla kayıt edebileceğiniz bir App var. İsmi; Budu

image

Günlük rutin takibinden gelişim eğrisine ihtiyacınız olan her şeyi kaydedebiliyorsunuz!
Budu, iOS tabanlı, yepyeni bir uygulama. Tam 6 farklı dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Almanca) aynı anda yayınlanan uygulama, Türkiye’de alanındaki ilk aplikasyon olma özelliğini de taşıyor. Bugüne kadar kadınları doğuma hazırlayan, onları bekleyenleri gösteren bir çok uygulama anne adaylarının en büyük destekçileri oldu. Şimdi ise asıl zorlu kısım olan ilk aylarda Budu yeni annelerin yanında olacak.


image

Kullanımı çok kolay. Hatta emzirmeye başladınız, sağ ve ya sol diye seçip süreyi başlatıyorsunuz. Bebeğinizin sizi kaç dk emdiğini bu şekilde kayıt edebiliyorsunız. Günde kaç kere emzirdiniz, ne kadar sürdü? Kaka yapma sıklığı, bez değiştirme sıklığınız gibi prk çok yeni anne için notlar alabiliyorsunuz.Ben çok sevdim. Bu şekilde dr gittiğiniz de hemen app açıp, notlarınıza ulaşabilirsiniz.
Tüm süreç içerisinde bebeğinizin ilk anlarını da fotoğraf olarak saklayabilir dilediğiniz yorumları ekleyebilirsiniz. Üstelik, tüm kayıtlarınızı dilediğiniz cihaz ve kişilerle paylaşabilir bu değerli süreci beraber takip edebilirsiniz.

Yeni annelere de tavsiye ederim.

Tüm anne adaylarını bekleyen Budu’yu iTunes’dan indirebilirsiniz:
https://itunes.apple.com/app/id1095308632
App’i indirmek ücretsiz, kullandıktan 10 gün sonra ücret (10.50 tl civari) #buduapp

Check Also

Yenidoğan Bebeklerde Uyku için İpuçları

Yenidoğan Bebeklerde Uyku İçin İpuçları Bebeğiniz doğana kadar uykuyla ilgili bir fikriniz yoksa, bebeğiniz doğunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir