Ana Sayfa / Genel / Cook ile Meksika Rüzgarı

Cook ile Meksika Rüzgarı

Doğa dostu ürün yelpazesini genişleten Cook-Sedat Tahir A.Ş., yeni geliştirdiği ürünleri Mutfak sanatları Akademisi’nde çok güzel bir workshop’a katıldım.

Şef Müge Koçak eşliğinde gerçekleştirilen atölye çalışmasında “Meksika” Rüzgarı” adlı menü ile Meksika’ya özgü yemekler yapılırken Cook ürünlerinin yemek yapımlarındaki destekçi rolü de deneyimledik. Blogger arkadaşlarımla çok eplenirken, lezzetli tasımlar yaptık.

image image image

Cook sebze-meyve torbası ile Cheddar ve sebzeli nachos, Cook çok amaçlı folyo ile siyah fasulye eşliğinde piliç burritos yapılırken, kremalı chipotle sos ile lime ve kekik marineli mexican steak pişirildi. Tatlı olarak ise yine Cook pişirme kağıdı ve çok amaçlı folyo desteği ile çikolata soslu Churro yapıldı. Hem yaparken hem de tadım anında çok eğlendik.

Ayrıca yeni geliştirilen ve ağzının bağlanmasına gerek olmayan, ters çevrildiğinde kendini kilitleyen Cook buz torbası da tanıtılarak limonata, meyve suyu, soğuk çay ve kahveler hazırlanabileceği bilgisi aktarıldı.

Evimde Cook ürünlerini güvenle kullanıyordum. Özellikle kokulu çöp poşetleri, streç film ve minik poşetler benim en fazl kullandığım ürünler. Fırın kağıdının tek kullanımlık şekilde olmasına da bayılıyorum.

Bir anne olarak mutfağımda Cook ürünlerine yer vermekten çok memenunum ve tavsiye de ederim.

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir