Ana Sayfa / Bebek Bakımı / Flamboyan Anne Bebek

Flamboyan Anne Bebek

Bir bebeğin ilk yıllarının unutulmaz her anının eşsiz hatıralara dönüştürülmesini düşünen ve bu amaçla ürünler tasarlayan Flamboyan Anne&Bebek markasının ilk ürünleri mayıs ayından beri tüm kitapçılarda satışa sunuldu ve bazı ürünler çoktan 2. baskıyı yapmış bile.

image

Girişimci ve tasarımcı bir anne olan Evrim Gürel Süveydan, kendi annelik deneyiminden yola çıkarak bebeklerimizin anılarını bir ömür saklamamız için hem tasarımcı hem de anne gözüyle bu Anne&Bebek serisini hazırlamış.

image

Flamboyan Anne&Bebek serisinin ilk ürünleri olan Bebeğimin 365 Günü Anı Takvimi, Bebeğimin İlk Yılı Anı Albümü’ne önümüzdeki günlerde yeni ürünlerin de eklenmesi planlanıyor. Bunlara ek olarak birbirinden harika temalarda Bebek ve Hamile Aylık Gelişim Etiket setleri de mevcut.

 

Bebeğimin 365 Günü Anı Takvimi

Bebeğimin 365 Günü Anı Takvimi, yeni doğan bebeğin ilk yılının güncesini tutup, annenin kendi duygularını not almasına, bunun yanı sıra bebeğin düzenini ve alışkanlıklarını takip etmesine pratik bir biçimde yardım etmeyi amaçlıyor.
Tarihsiz olan takvim beraberindeki etiket setinin yardımıyla kişiselleştirilip, takvimin ilk günü bebeğin doğduğu gün olarak ayarlanabiliyor. Takvim masaüstünde ya da duvara asılarak kullanılabiliyor. Ayrıca özel anlar ve günler için kullanılabilecek bir çok eğlenceli etiket de mevcut. 365 günün sonunda takvim, bebeğin her aya ve ilk doğumgününe ait fotoğrafları ile ömür boyu saklanacak bir anı albümüne dönüşüyor.

image
Bebeğimin İlk Yılı Anı Albümü

Albüm, bebeğin ilk yılını, gelişim aşamalarını, özel dönüm noktalarını, aylık büyümelerini, diş çizelgesini, ilk kelimelerini ve daha bir çok unutulmaz anısını yazılı ve fotoğraflı olarak saklamaya olanak sağlıyor. Metinlerde ebeveynlerin gözünden kaçabilecek bir çok ayrıntıya yer verilmiş. Gerek tasarımı, gerek içeriğindeki detaylar ve ince nüktedanlığı sayesinde, özgün tasarıma ve estetiğe önem veren annelerin tercihi olacaktır.

Bebeğin ilk yılından daha uzun bir süre gelişimine eşlik eden bu albüm, yıllar sonra sayfalarını karıştırmaktan mutluluk duyulacak bir ‘hatırat’ olmayı amaçlıyor.

Bebek ve Hamile Aylık Gelişim Etiketleri

image
Albümünüze yerleştireceğiniz aylık gelişim fotoğraflarınıza renk ve tasarım katın! Bebeğinizin ya da kendinizin kıyafetine yapıştırıp, fotoğraflayın.

www.flamboyan.com.tr

Check Also

Bebeklerin uyku düzeni

Bebeğin uyku ihtiyaçları nelerdir?     Bebeklerde uyku ihtiyacı yaşlarına bağlı olarak değişmektedir. Yenidoğanlar çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir