Ana Sayfa / Bebek Bakımı / annedukkan.com

annedukkan.com

Özellikle internet üzerinde bebeklerimiz için ürünler alacaksak, pek çok site var. Fakat kaç tanesi ne kadar güvenli, ne tür ürünler var?Bunların hepsi çok önemli.

image

Ben geçtiğimiz günlerde www.annedukkan.com adlı bir siteyle tanıştım. Stede uygun fiyat ve yüksek hizmet standartıyla öne çıkmayı hedefliyormuş.
2014 yılında Tolga Günyaktı ve Bekir Kara tarafından “devaevi” ismiyle kurulan, 2015 yılında Taş Grup’tan 3 milyon TL’lik yatırım alarak ticari hayatına yeni ismi, logosu ve web site arayüzü ile devam eden annedukkan.com, anne bebek dikeyinde yer alan bir e-ticaret girişimi.

Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayarak 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yüksek hizmet standartlarıyla karşılayan annedukkan.com’un yönetimi ise, Londra’da e-ticaret eğitimini tamamladıktan sonra çalışmalarını Türkiye’de sürdüren ve 2011 yılından beri e-ticaret projelerine danışmanlık hizmeti veren Yetkin Turhal’a emanet.
Şu anda 150’ye yakın markanın 2000’den fazla ürününü satışa sunmuş olan annedukkan.com, yeni markalar ve ürünlerle bu sayıyı her geçen gün artırıyor. En seçkin dermokozmetik markalar başta olmak üzere anne ve bebek sağlık destek ürünleri, bitkisel ve doğal gıda takviyeleri, organik ürünler ve medikal ürünler de annedukkan.com’da yer alıyor. Kullanıcısının daha rahat bir alışveriş deneyimi yaşaması için üyeliksiz alışveriş imkânı da tanıyan annedukkan.com, mail ve telefon kanallarıyla müşteri destek hizmeti sağlıyor ve müşteri hizmetleri sürecini bebek sağlığı konusunda deneyimli çalışanlarıyla yürütüyor.
Kullanıcı dostu arayüzü ile müşteri memnuniyetine odaklanan, teknik altyapısını sektörün ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştiren, önümüzdeki süreçte ebeveynlerle marka arasındaki etkileşime katkı sağlayacağına inandığı mobil uygulamasını da yayına alacak olan annedukkan.com, sürecin tamamlayıcısı olarak gördüğü teslimata da ekstra önem veriyor. Ürün teslimat süreçlerini UPS ve Aras Kargo ile yürüten annedukkan.com, Bukoli sistemiyle de entegrasyon sürecinde.
Aylık cirosu yaklaşık 200 bin TL olan annedukkan.com, aylık 400 bin TL ciro hedefine 2016 sonunda ulaşmayı hedefliyor. Ayrıca 2016 yılı içerisinde Türkiye genelinde 5 fiziki mağaza da açmayı planlayan annedukkan.com, anne-bebek ürünlerini tüketiciyle buluşturma sürecinde, farkındalık odaklı çalışmalar da yaparak başarı potansiyelini arttırmak istiyor.

Ben hem anne hem de anne bebek eğitimleri veren biri olarak annedukkan.com tüm annelere tavsiye ederim.

Check Also

Kök Hücre Tedavisine Başlanmadan Bilinmesi Gerekenler

  Çünkü henüz uygulanan tedavilerin tamamı bilimsel olarak kanıtlanmış değil. Ne var ki, çalışmalar çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir