Bioplante ile Mutlu Anne Mutlu Bebek Semineri

 

image

 

Mutlu Anne Mutlu Bebek seminerinde amacım; annelerin bebekleriyle etkin vakit gecirirken kendilerini de unutmamalarını hatırlatmak.

Bioplante firması birlikte işbirliği yapmak istediğinde hemen aklıma bu seminer geldi. Çünkü işe başladığımızda veya bebeğimizi bırakıp arkadaşlarımızla buluştuğumuzda, annemize bebeğimizi burakın dışarı çıktığımızda çoğunlukla suçluluk duyar ve o anı yaşamaktansa evdeki bebeğimizi düşünürüz.

Ben Altuğuyu büyütürken acaba eksik birşey  yapıyor muyum, acaba hangi oyunu oynasam, hangi kitap, uyku arkadaşı….. gibi o kadar çok kafamda soru işareti vardı ki! Bunun ğzerine pekçok workshoplara katıldım. Pedagojik formasyonu almıştım. Yıllardır bebekler ve annelerle çalışıyorum. Şimdi 7 yaşında minik bir delikanlı annesiyim.

Deneyinlerim ve bilgilerimi de toplayarak annelere “Mutlu Anne  Mutlu Bebek” adı altında seminerler vererek, annelerin mutlu ve doğal olarak da bebeklerin mutlu olmasına minik bir katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu konuda bana destek oldukları için Bioplante ‘e de çok teşekkür ederim.

Bugün ciddi bir yağmur olmasına rağmen bebekleriyle birlikte seminerime gelen 9 anneyede çok teşekkürler.

Sizlerde bu seminere katılmak isterseniz bebeimgeliyor@gmail.com email atabilirsiniz.

 

 

 

 

Check Also

Anne sütü arttıran Süt Şelalesi

IMG_8455   Anne sütünü Arttırmak için yapılan en önemli şey bol bol emzirmektir, en başta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir