Ana Sayfa / Bebek Bakımı / Mırıldanan ayı Whisbear ile tanıştınız mı?

Mırıldanan ayı Whisbear ile tanıştınız mı?

image

Bebeklerimizi kucağımıza aldıktan sonra onlar için en iyi ne varsa almak isteriz. Fakat bazen de yaşadığımız bazı durumlarda özellikle kolik bir bebeğiniz varsa veya çok ağlayan, uykuya geçişi konusunda sıkıntısı olan bir bebeğiniz varsa ihtiyaç dahilinde aldığımız bazı şeyler olabiliyor. Ben sizi her iki durum için çok eğlenceli, bebeklerinizin de çok seveceği bir uyku arkadaşı, Mırıldanan Ayı Whisbear ile tanıştırmak istiyorum.

Whisbear, bebekler için çok güzel bir uyku arkadaşı olmanın yanı sıra beyaz gürültü sesi yayarak, bebeğin kendini anne karnındaki gibi güvende hissetmesine ve rahatlayarak uykuya dalmasına yardımcı oluyor. Hepimizin severek kitaplarını okuduğumuz “Mahallenin En Mutlu Bebeği” kitabının yazarı Pediatrist Dr. Harvey Karp bakın beyaz gürültü için ne demiş;
“Beyaz gürültü günün 24 saati kullanılabilir. Bebeğinizin ağlama nöbetlerini durdurmak, onu sakinleştirmek ve gündüz ve gece uykuları için bu ürünü kesinlikle kullanmak isteyeceksiniz. Beyaz gürültü sesi anne karnındaki sesleri en iyi taklit eden sestir. Doğru tip beyaz gürültü sesi – gündüz ve gece tüm uykular için – ilk günden 1. yaş günü ve sonrasına kadarki süreçte daha iyi bir uykunun anahtarıdır.”.

Whisbear’ın kendisi kadar yaymış olduğu sakinleştirici sesi de, bebekler için özel olarak geliştirilmiş. Bu sayede, bebekler anne karnından hatırladıkları bu sese hızlıca reaksiyon verip uykuya dalabiliyorlar. Cihazda ses ayarı yapabilmek de mümkün.

image

Whisbearın en sevdiğim özelliği; içerisindeki ses cihazının 40 dakika boyunca çalışması ve sonrasında kendiliğinden uyku moduna geçmesidir. Böylelikle, bebeğiniz gece uyanıp ağlamaya başlasa da, Whisbear’ın otomatik ağlama sensörü hemen devreye giriyor. Sizin tekrar bebeğinizin yanına gidip cihazı manuel olarak açıp kapatmanıza gerek kalmıyor. Yani uyumuş bebeğiniz bazı geceler uyandığında Whisbear sayesinde kendi kendine uykuya dalabilecek, süper değil mi!

Ayrıca çocukların çiziminden ilham alınarak yaratılan Whisbear, uzun renkli ayakları ve hışırtılı kulakları ile sadece uyku arkadaşı değil oyun arkadaşı olarak da favori oyuncağınız olacaktır.

Patilerindeki mıknatıslar sayesinde bebek yatağına, bebek arabasına veya oto koltuğuna sabitlenebiliyor. Bu özelliği nedeniyle seyahatlerde de yanınıza alabilirsiniz.
Yenidoğumdan itibaren kullanımı güvenli olan Whisbear, kalite ve güvenlik alanında TÜVRheinland sertifikasına sahiptir.

Bu özelliklerinin hepsini alt alta koyduğumda Whisbear’ı, bilhassa kolik, ağlama nöbetleri yaşayan ve uyku sorunu olan tüm anne ve bebeklere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Check Also

Bebeklerin uyku düzeni

Bebeğin uyku ihtiyaçları nelerdir?     Bebeklerde uyku ihtiyacı yaşlarına bağlı olarak değişmektedir. Yenidoğanlar çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir