NATURSUTTEN, TÜRKİYE’DE İLK KEZ ANNEDUKKAN.COM’DA!

NATURSUTTEN, 58 ÜLKEDEN SONRA TÜRKİYE’DE!
DOĞAL EMZİK LİDERİ TÜRKİYE’DE!

image
Doğal emzik kategorisinde dünya lideri olan Natursutten, Türkiye’de ilk kez ve sadece annedukkan.com’da satışa sunuldu. 58 ülkede satışta olan Natursutten, Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan üretiliyor.
Daha doğmadan planlar yapmaya başladığımız bebeklerimizin sağlığı kuşkusuz hepimiz için çok önemli. Onları en sağlıklı ürünlerle giydirip, besleyip, en sağlıklı şekilde büyütmeye çalışıyoruz. Bütün anne ve babalar gibi her şeyin en iyisini yapmak istiyoruz. Bu nedenle, birçok ebeveyn silikon emzik ve biberonlara daha doğal alternatifler arıyor. 2006 yılından bu yana doğal emzik kategorisinde dünya lideri olan Danimarka markası Natursutten, Türkiye’deki ebeveynlerin bu ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye’de ilk kez annedukkan.com’da satışa sunuldu.
58 ülkede satışta olan Danimarka markası Natursutten, Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan üretiliyor. Bakterilerin saklanabileceği çatlak veya birleşme yerleri bulunmayan Natursutten, ftalat ve diğer zararlı kimyasalları içermiyor. Türkiye’de ilk kez ve sadece, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayarak 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yüksek hizmet standartlarıyla karşılayan annedukkan.com’da satışa sunulan Natursutten’ın ambalajları dahi %100 çevre dostu FSC sertifikalı kağıtlara, toksin içermeyen mürekkepler kullanılarak üretiliyor. Ekolojik olarak sürdürülebilir olan Natursutten, bebeği için doğal, sağlıklı ve güvenli ürünler arayan ebeveynlerin vazgeçilmezi olacak

Check Also

Anne sütü arttıran Süt Şelalesi

IMG_8455   Anne sütünü Arttırmak için yapılan en önemli şey bol bol emzirmektir, en başta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir