Ana Sayfa / Genel / Yüzde 100 Kendin Ol, Süper Gücünü Bul

Yüzde 100 Kendin Ol, Süper Gücünü Bul

 

image

 

Biz geçen hafta sonu Altuğ ile birlikte Akasya AVM‘ye gittik. İçeride dolaşırken gözümüz Dimes’in standı çarptı. Altuğ süper kahramanlara bayılıyor. Bu standda en sevdiği kahraman Batman vardı. Hemencecik Dimes’in alanına gittik. Dimes Heroes serisi ile tanıştık.

 

 

image

 

image

Batman maskesini ve pelerini takarak bol bol fotoğraf çektirdi, Resimler boyadı. Duvara tırmanmak için sırasını bekleyerek tırmanmaya çalıştı. Ve en sonunda standdaki abisi üzerinde en sevdiği kahraman olan Batman’ın olduğu 200 ml.’lik kutuyu verince Altuğ meyve suyunu bir çırpıda içti. Abisinin hediyesini alıp, meyve suyunu da içtikten sonra Altuğ’unun sevinci görülmeye değerdi. Boyadığı resimleri yanımıza alıp, benim ofisimdeki panoya asacağız. Onları görüp, Altuğ’u hatırlamalıymışım:))
Oğlum bebekliğinden beri meyve sever bir çocuk. Bebekken meyve yemesini tercih etsem de yaşı ilerledikçe meyve suyu da içmeye başladı. Gazlı içecekleri içmesine izin vermiyoruz. Altuğ bebekliğinden beri biberonda dahil beyaz görünen hiçbir şeyi içmiyor. Sütü kakaolu içer. Ayran içmez. Meyve suyu o nedenle artık en çok tercih ettiğimiz şey. Taze meyve suyu içmesini istesem de her zaman uygun olamıyorum. Bu kadar yoğun çalıştığım ve dışarıda, tatilde iken Altuğ için içeriği %100 olan meyve sularını tercih ediyoruz. Karışık meyve suyu ve kayısı en sevdiklerinden.
Dimes güvenle evimize aldığımız ve çocuğuma verdiğim bir marka. Kuruluşundan bu yana değişmez bir kuralı var: “Soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz, çocuklarımıza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz.’’

DİMES Heroes %100 serisi ürünlerinin artık 200 ml.’lik kutularda olmasına bayıldım. Dışarıya çıkarken hemen çantamıza atabileceğimiz bir hale gelmiş.
Çocuklar için sunum, paket bilirsiniz ne kadar önemli ve tercih nedeni. Şimdi Altuğ’unun en sevdiği kahramanların resimlerinin olduğu kutulardaki Heroes Serisi bizim tercihimiz olacak.

image

Özellikle Dimes Heroes serisi “Yüzde 100 Kendin Ol, Süper Gücünü Bul” düşüncesi ile çıkarılmış. Kutularda çocukların en sevdiği kahramanlardan ilham alarak kendi gücünü fark etmesi ve yeteneklerini bulmasının düşünülmesi fikrini çok sevdim. Gerçekten de etkili bence. Altuğ özellikle üzerinde Superman ve Batman olanını istedi hemen standda duran abiden. “O kahramanlar gibi güçlü olacağım, anne bak! “,dedikten sonra afiyetle içti meyve suyunu. Hemen kolundaki kaslara baktık:)) Ne kadar güçlendiğini kontrol ettik.
Ayrıca içeriğinin yüzde yüz meyve suyu olması nedeniyle okulların kantinlerinde olabiliyor olması da benim için önemli. Altuğ artık ilkokul öğrencisi. Şu an 1. sınıfta olduğu için okulunun kantininden alışveriş yapamıyor ama 4. sınıftan sonra okul kantininden faydalanacak. Biliyoruz ki Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul kantinlerinde satışa uygun ürünler ile ilgili genelgesi mevcut. Tüm gereklerini yerine getiren DİMES Heroes %100 serisi meyve suları, ilave şeker, renklendirici, tatlandırıcı katkı maddeleri ya da koruyucu maddeler de içermiyor. Bu nedenle de okul kantinlerinde.
Tüm bunlar bir araya gelince de Dimes Heroes %100 serisi meyve suları, Altuğ’unun favorisi olmaya devam edecek:))

 

Check Also

Kök Hücre Tedavisine Başlanmadan Bilinmesi Gerekenler

  Çünkü henüz uygulanan tedavilerin tamamı bilimsel olarak kanıtlanmış değil. Ne var ki, çalışmalar çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir