Amway G&H Vücut serisi

IMG_2145 IMG_2147 IMG_2151 IMG_2201

“İnsanların doğrudan satış işine girmelerinin pek çok nedeni vardır. İnsanlar Amway İş Fırsatını keşfettiklerinde, diğer olasılıkları da görürler. Bu da onları hayal güçlerini zorlamaya teşvik eder”

Doug DeVos, Başkan

1959 yılından  beri Amway, ailelere onları tamamen sağlıklı hissettirecek ve görünecek bilimsel vücut bakım ürünleri sunmaktadır. Amway dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway işi, aynı zamanda her Amway Serbest Girişimcisine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren bir aile işidir. Ömür boyu arkadaş ve iş ortağı olan Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından 1959’da kurulan Amway özgürlük, aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Ülkemizde de kaç yıldır bizlerle. Özellikle dünyada ve ülkemizde kadın çalışanın fazla olmasından dolayı çok taktir ettiğim bir markadır. Kadınlara evlerinde iş olanağı sağlamanın yanı sıra da sosyal sorumluluk projeleriyle de ismini duyuran ve taktir edilen bir marka.

Ben ise sanırım 3-4 yıl önce özellikle ev temizliği için olan ürünleriyle tanışmıştım. Loc ve bulaşık deterjanı en çok kullandığım ürünlerindendir. Sevgili Hassasanne Ece‘nin ve Parents Dergisinin davetiyle Amway G&H vücut bakım ürünlerini tanımak için buluştuk.

G&H vücüt ürünleri 3 koleksiyondan oluşuyor.

-G&H Nourish

-G&H Refresh

-G&H Protect

Bu üç koleksiyonda bitkisel özlerden oluşturulmuş, gelişmiş performans  ve fark edilir sonuçlar yaratan formüller sunmaktadır.

G&H Nourish; portakal çiceği, shea yağı ve kabak çiceği içerirken,G&H Refresh Aloe,üzüm çekirdeği özü ve yeşil çayı özü içerir ve G&H Protect ise beyaz çau özü, doğal mineraller ve C vitaminden zengin Yaban mersini özü içeriyor.

Gördüğünüz gibi hepsinin içeriği doğal özlerden oluşmakta.

Ben G&H Nourish serisini beğendim. Benim gibi el kremi kullanırken yağlılık hissinden hoşlanmıyorsanız bu serinin el kremi tam size göre:)) Elimde bıraktığı histen çok memnun kaldım. Ayrıca duş aldığımda fresh bir his bırakmasından dolayı da G&H Protect serisinin sıvı sabunu , deodorantı da bundan böyle kullanacağım ürünlerden olacak.

Peki, siz Amway ürünlerini kullandınız mı?

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.