Anne ve babalara huzurlu tatilin adresi ; Ela Quality Resort Belek

Bu yıl 10. yaşını kutlayan Ela Quality Resort Belek, kurulduğu günden bu yana uyguladığı aile konseptini hizmet kalitesinden ödün vermeden devam ettiriyor. Aileyi bir bütün olarak değerlendiren Ela Quality Resort Belek, tüm aileye ve her yaştan çocuğa tatil keyfinin unutulmaz anılara dönüşmesi için çok sayıda imkan sunuyor.

İkinci çocuğun da ücretsiz misafir edildiği, Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile otellerinden Ela Quality Resort Belek’te çocuklar, sunulan hizmetlerin merkezinde yer alıyor. Otelin çocuk misafirlerinin Everland Q Çocuk Kulübü hikayesi lobiden başlıyor. Lobiden Everland Q Çocuk Kulübü girişine kadar yerde bulunan, otelin maskotu ayıcık Teddy Q’nun ayak izleri ile çocuklar, otel içerisinde güvenle gezebiliyor.

Tablet veya telefondan çocukları izleme olanağı

Everland Q’nun özel kartlı kayıt sistemi, ailelerin hassasiyetine göre çocukların hareket alanlarını düzenliyor. Yeşil kartlar Everland Q’ya serbest giriş çıkış izni olan çocuklara, mavi kartlar özel ihtiyacı olan çocuklara ve kırmızı kartlar ailelerinin imza karşılığı emanet ettiği, kulüpten ailesi almadan çıkamayacak çocuklara veriliyor. Böylelikle deneyimli personel, çocuklarla ailelerinin belirlediği önceliklerine göre zaman geçiriyor. Aileler özel kamera sistemiyle odalarındaki televizyondan ya da tablet veya telefonlarından Everland Q’daki çocuklarını izleyebiliyor.

Çocukları Teddy Q ayıcığı, Teddy Q çantası ve boyama kitabı gibi hediyelerin beklediği Everland Q Çocuk Kulübü’nde, 1-3 yaş grubu için kayıtlı bebek odasının yanı sıra 4-7, 8-12 ve 13-17 yaş grupları için farklı etkinlikler düzenleniyor. Örneğin bahçedeki Dinazor alanında çocuklar için kazı aktivitesi düzenleniyor, çocukların çevre bilinci edinmesi için geri dönüşüm etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

Her yaş grubu için geniş açık hava oyun alanlarının bulunduğu Everland Q’nun kapalı alanlarında hava, özel makinelerle temizleniyor. Eğitici ve eğlendirici aktivitelerin düzenlendiği Everland Q’nun sayısız imkanları arasında lego odası, kapalı soft play oyun odası, trambolin, salto trombolin yer alıyor. Minik misafirler, akşamları ise sadece kendilerine özel çocuk diskosuyla doyasıya eğleniyor.

Özel hazırlanmış çocuk menüsü

Gerek Everland Q’da gerekse otelin ana restoranında çocuklar için özel hazırlanmış sağlıklı çocuk menüsü servis ediliyor. Menü oluşturulurken yağ, tuz ve baharat oranları kontrol ediliyor. Otelde çocuklar için sürekli meyveli süt, meyveli yoğurt ve çocuk maması temini ile zengin meyve büfesi bulunduruluyor. Everland Q’da ayrıca 8-12 ve 13-17 yaş grupları için özel tasarlanmış Teenbar da mevcut.

Ela Quality Resort Belek, anneler için ücretsiz bebek bezi temini ve alt değiştirme ünitesi de sağlıyor. Ayrıca akşamları çocukları odada uyurken otelin hizmetlerinden yararlanmak isteyen anne ve babalar için öncede haber vermek kaydıyla bakıcı hizmeti ücretli olarak veriliyor.

Geniş alanlar isteyene eğlence, isteyene huzur sunuyor

Bugünün tatil anlayışına hitap eden hizmetleri 10 yıl önce tasarlayan Ela Quality Resort Belek, zamanının ötesinde bir mimari anlayışla oda büyüklüğü ve lobideki geniş alanlarıyla halen sayılı tatil merkezleri arasında yer alıyor. Denize sıfır konumu, 270 m kumsalı, 1100 metrekarelik iskelesi, 110.000 metrekare yeşil alanıyla mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını Akdeniz’in muhteşem ikliminde kusursuz bir servis anlayışıyla bir araya getiriyor. Ödüllü Ab-ı Zen SPA, bazı misafirlerin özellikle oteli tercih nedeninin başında geliyor.

Ela Quality Resort Belek’in geniş boş alanlı mimarisi sayesinde doluluk oranının yüksek olduğu dönemlerde misafirler, otelin doluluğu ne olursa olsun “kalabalık” bir otelde konaklıyormuş gibi hissetmiyor. Geniş mimarisi sayesinde; eğlenceli bir tatil isteyen misafirlerle, sessiz sakin dinlenmeyi tercih eden misafirler, otelin farklı bölümlerinde istedikleri gibi bir tatil geçiriyorlar.

  • Otelin ana binasında aile dubleksi ve süitler dahil 11 farklı tip oda seçeneği; tatilde sessiz ve dingin bir ortam tercih eden misafirlere özel Göl Evleri’nde ise 5 farklı tip oda seçeneği sunuluyor. Otelde ayrıca iki farklı tip villada konaklama hizmeti veriliyor.

    Ödüllü mutfaklarıyla kendisini sürekli geliştiriyor

    Tatil konseptinin bir ayağı olan her şey dahil sisteminde geniş yeme-içecek yelpazesi, gastronomide uluslararası çapta bol ödüle sahip mutfaklarıyla Ela Quality Resort Belek, sürekli daha iyisini hedefleyerek kendisini geliştiriyor. Otelde toplam alakartlar dahil 13 restoran, bistro snack ve pastane ile 12 bar bulunuyor.

    www.elaresort.com sitesinde oda tipleri ve sunduğu hizmetleri geniş galerileriyle tanıtan Ela Quality Resort Belek’e internet sitesi +90 444 1 352 nolu çağrı merkezi ve Jolly Tur üzerinden rezervasyon yaptırılabiliyor.

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.