Aptamil çocuk devam sütü İle BLW Seminerim

 

Aptamil çocuk devam sütü İle BLW Seminerim yine anne, baba ve bebeklerin katılımıyla çok güzel geçti.

 

Ben her seminerimin başında olduğu gibi heyecanla bekledim anne ve bebeleri. Bu değer farklı bir durum da vardı. Bebeklerimizin babaları da bizlerleydi.

Özellikle Blw öğrenmek isteyen annelerin yan sıra klasik yöntemle de ilerlemek isteyen annelerimiz Ve babalarımız vardı. Ben her seminerimde olduğu gibi her iki yönteminin avantaj Ve dezavantajını konuştuk.

 

Ek gıdaya geçiş sürecinde annelere yararlı olacağını düşündüğüm ipuçlarından bahsediyorum .Ek gıdaya geçiş sürecinde basamak basamak nasıl ilerlemeleri gerekiyor? Besinleri nasıl seçmeliler? Organik beslenme mi?Örnek menüler nasıl hazırlayacakları Ve bebekler için alternatif tarifleri konuştuk.

Özellikle ek gıdaya geçerken doktorlarının rehberliğinde ilerlemeleri gerektiğini , acele etmemelerini ve erken başlamamalarını anlattım. Ek gıdaya geçerken özellikle BLW yapacaklar ise , bu konu İle ilgili önemli bilgiler paylaştım.

Milupa pirinç patlağı Ve Milupa bebek bisküvileri bebeklerimize ikram edildi. İlkadımlar firmasına destekleri ve gönderdikleri hediyeler için çok teşekkür ederim 💐

19 Şubat 11:00-13:00 tarihinde Ücretsiz olarak bir yenisini yapacağım. Eğer sizde kayıt yaptırmak isterseniz;

bebeimgeliyor@gmail.com e-mail atabilirsiniz.

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.