Mochi Süt Toplama Pompası

Mochi ile Süt Sağma

Mochi ile Süt sağmak

Bebeklerimizin hayatına ilk başlangıcından itibaren emzirmeyi , bebeğimizi anne sütü ile beslemeyi hedefliyoruz. Anne sütü bebeğin ihtiyacına modellenen, içerik bakımından Bbeek için çok çok öneml aktif bir sıvı. O nedenle her zaman bebeğimizi anne sütü ile beslemeyi tercih ediyoruz.

Bebeğimiz doğar doğmaz ilk saat içinde hemen emzirmeye başlamak sürün gelmesi ve olgunlaşması açısından çok önemli. Bol bol ve sık sık bebeğimizin her istediği süreçte emzirmeliyiz. İşte bu süreçte bazı dönemler de hayatımızı süt sağma pompaları giriyor. Göğsümüzde süt biriktiğinde, sür miktarımızı arttırmak istediğimizde, bebeğimizden uzak olduğumuz dönemde, anne emziremedi fonemlerde pompa ile sütümüzü sağarız.

Bu sürecimizde hayatımızı kurtaracak ve tanımızdan hiç ayırmayacağımıza inandığım bir pompa ile sizi tanıştırmak istiyorum.

Mochi Süt Sağma Pompası

 

 

Bebeğimizi emzirirken salgıladığımız oksitosin hormonu diğer memenizden süt akışını tetikler. Ama bebeğimizi emzirirken aynı andan diğer mememden süt sağmak herzaman için mümkün değildi. Çünkü pompanın sesi bebeğin ilgisinin dağılmasına neden olur. İşte tam da bu dönem için Mochi Süt Sağma Pompası hayat kurtarıyor. Boşa göğüs pedine gelen sütü artık doğal akışla Mochi süt sağma pompası ile topluyoruz. Doğal akışla olması da çoğu zaman diğer pompalardan da daha fazla süt sağmasına neden oluyor.

Özellikle emzirirken diğer memeden boşa akan sütleri sessizce bu pompa ile topladığınızda , pompanıza gelen süt miktarını görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Gerçekten mükemmel! Kullanıp da memnun kalmayan yok!

Mochi pompa nasıl çalışıyor?

 

 

Naturel pompası ile vakumlayarak sütü boşaltıyor.Sadece sıkın, göğüs ucunuzu ortalayarak göğüsünüze yerleştirin ve bırakın. Tek parça yapısıyla eforsuz, sessiz ve rahat bir göğüs pompası deneyimi yaşayabilirsiniz. 

İlk günden itibaren anne sütünü doğal akışıyla sağarak, anneye konforlu bir emzirme süreci sağlıyor. Mochi pompa ile sütünüzü ilk günden itibaren sağma yaparsanız ileride işe gittiğinizde de doğal akış ile sağmayı rahatlıkla yapabiliyorsunuz. 

Özellikle silikon yapısını ne çok yumuşak ne de çok sert! Neden? Aynı bebeğin emerken yaptığı vakumu taklit edebilmesi için ayarlanmış. O nedenle bebeğinizi emzirirken, ilk günlerden itibaren Mochi ile tanışırsanız, tüm emzirme sürecinizde çok rahat edeceğinizi söyleye bilirim.

Özellikle bebeğinizi emzirirken diğer memeyi Mochi ile sağarsak, boşa giden anne sütünüzü artık bebeğiniz içebilecek.

Temizlemesi de çok kolay.

Sterilizasyon cihazlarına, mikrodalgaya ve kaynatmaya uygundur. Tercihinize göre sterilize edebilirsiniz.

Mochi pompanın 5 yıl garantisi var. Bu da çok önemli!

Mochi pompanın silikonu;

%100 Gıda sınıfı, medikal silikondan üretilen MOCHI göğüs pompasına güvenebilirsiniz. BPA, PVC ve fitalat içermez. FDA (A.B.D.), TÜV SÜD (AB) ve SGS (ASYA) tarafından cilt ve gıda teması testlerine tabii tutulmuş ve onaylanmıştır.

Mochi Pompaları nasıl kullanabiliriz?

Emiş gücünü ayarlamak için iki farklı metod kullanılabilir,

METOD 1 (Normal Emiş)

Emiş gücü, pompayı göğüsünüze yerleştirirken ne kadar sıktığınızla doğru orantılıdır. Eğer yumuşak şekilde sıkarsanız daha nazik, sert sıkarsanız ise daha kuvvetli bir emiş gücü hissedeceksiniz.

Kolaylıkla farklı emiş güçlerini deneyebilir ve size en uygununu bulabilirsiniz.

METOD 2 (Yüksek Emiş)

Eğer normal emiş size yeterli gelmediyse, katlama metodunu deneyebilirsiniz.

  • Pompanın ağız kısmını geriye doğru katlayarak ters kısmını döndürün ve işaret parmağınızla tutun,
  • Pompanın alt gövdesini sıkıştırın ve göğüs ucunuza ortalayarak yerleştirin,
  • İşaret parmağınızı bırakın ve pompanın ağız kısmını normal haline getirin,
  • Pompayı bıraktığınızda çok daha yüksek bir emiş gücü hissedeceksiniz.

 

Daha fazla Bilgi ve satın almak için; mochi 

Check Also

Anne sütünü ne zaman sağmalıyız?

  Anne sütünü ne zaman sağmalıyız? Bebeğiniz doğar doğmaz ilk saat içinde EMZİRME denemelerine başlamak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir