Hamileliğinizde Tıkanık burunlar ve horlamaya hazır olun. Neden mi?

Hamileliğinizde Tıkanık burunlar ve horlamaya hazır olun. Neden mi?

Hamile olduktan sonra çok büyük heyecanla bebeğimiz bekliyoruz.  Bu süreçte de vücudumuz hamileliğe alışana kadar, sonra da bebeği büyütüp dünyaya getirene kadar farklı farklı sıkıntılarımız olmaya başlıyor.

Benim hamileliğimde uyku hali, halsizlik, bulantı-kusma ilk trimesterde en zorlandıklarımdı.İkinci trimester de ben daha rahatken burunumda kuruluk artmaya başladı. İlk trimesterde de vardı. Çok dert etmemeye çalıştım. Ama alerjim de olunca daha da zorlandım. Özellikle uyku konforum çok kötüleşmişti. İşte o zaman Sterimar Protect ile tanıştım. O zamana kadar eşim dalga geçmeye başlamıştı. Uyurken horlamam çok fena diye:))

Burnumuzda hamileyken niye kurumaya, kanamaya neden olur?

Burnunuzun iç mukozası hamilelik hormonları nedeniyle şişer. Bu şişmeye bağlı olarak hava sirkülasyonu alanını azaltır. Bu şekilde burun iç mukozası kurur. Hatta bazen o kadar kurur ki, kanama bile olabilir. İşte tam da bu dönemde Sterimar Stop Protect öneririm. Her gün günde 2 püskürtme çok rahatlatacaktır, sizi.

 

Sterimar Stop Protect ile;

  • Hassaslaşmış burun mukozasını iyileştirir ve yeniler.
  • Rahatlatır ve nemlendirir.
  • Mukozanın üstünde görünmez koruyucu bir tabaka oluşturarak ,dışarıdan gelecek saldırılardan uzun süre korur.
  • Mukozaya uygun olarak bariyer fonksiyonunu etkili bir sekilde güçlendirir.

 

Mutlaka doktorunuza sorun, ama ben çok rahatladım. Hem hamilelikte hem de emzirme döneminde güvenle kullanabilirsiniz. Kullanmaya başladığınızda nasıl rahat nefes almaya başladığınızı fark edeceksiniz.

Check Also

Nisan ayı Hamile Eğitimim

Bebeğinizi kucağınıza almadan önce anne ve baba olarak hamile okuluma kayıt olup, bilgi almanız sizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.